Jedna z najbardziej atrakcyjnych, pożądanych i niesamowicie utalentowanych gwiazd Hollywood prowadzi aktywny tryb życia i często zachwyca swoich licznych fanów nowymi rolami i zjawiskowymi zdjęciami.

foto: like-cool

Ostatnio urocza Monica pochwaliła się wzruszającym zdjęciem, na którym jest w wieku 4-5 lat. Trudno jednak rozpoznać piękną Włoszkę w tej uroczej dziewczynce o uroczym uśmiechu.

Gdy dziewczyna miała 12 lat, okazało się, że Monica ma wyjątkową urodę i niesamowity urok.

Często proponowano jej obiady w restauracjach na koszt lokalu, a jeden z jej szkolnych nauczycieli potajemnie malował portrety przyszłej gwiazdy Hollywood.

foto: like-cool

Swego czasu Monica nie chciała nawet wychodzić z domu, by nie zwracać na siebie uwagi innych. Jednak jej tata Pasquale Bellucci pomagał córce swoimi radami i dodawał jej pewności siebie.

Wielu uważa, że gwiazda zrobiła sobie operacje plastyczne, aby mieć idealne rysy twarzy. Jednak tata gwiazdy radzi spojrzeć na zdjęcie z dzieciństwa swojej córki.

„Spójrzcie na jej usta. Wszyscy mówią, że zrobiła sobie operację plastyczną, ale oto dowód. Jej usta od początku były takie pełne. Nie robiła sobie operacji plastycznej” - oświadczył uroczy Włoch!

foto: like-cool

Główne zdjęcie: like-cool