Jennifer i Ben Affleck nadal zapewniają kontent dla światowych mediów dotyczących mody

Szczęśliwa para kontynuuje swój miesiąc miodowy w Paryżu, gdzie przybyła w ubiegły piątek wraz z dziećmi: bliźniakami Jennifer Lopez z jej związku małżeńskiego z Marc Anthony i córkami Bena Afflecka z jego małżeństwa z Jennifer Garner. Nowożeńcy zostali wczoraj sfotografowani przez paparazzi podczas wizyty w słynnym muzeum Luwr, będąc tam całą rodziną.

foto: magazine

Jennifer miała na sobie ciemnoniebieski sweter Dior i dzwony z wysokim stanem, podkreślając swój look elegancką Birkin w kolorze miętowym i parą sandałów na wysokiej platformie w kolorze lawendy. Jej mąż, jak zawsze, był idealnym uzupełnieniem drugiej połówki, ubrany w neutralny „uniform”: szary T-shirt, niebieskie spodnie i buty Golden Goose.

foto: magazine

Zostało oszacowano, że od początku miesiąca miodowego piosenkarka miała na sobie ubrania warte 170 tysięcy dolarów i najwyraźniej nie ma zamiaru na tym poprzestać. Marki modowe rywalizują ze sobą, wysyłając ubrania Jennifer Lopez, wykorzystując niepowtarzalną okazję do wypromowania się kosztem popularności gwiazdorskiej pary.

foto: magazine

Główne zdjęcie: umagazine