Zazdrość nie jest wynikiem bezgranicznej miłości do partnera. Tę prostą prawdę powinno już zrozumieć wiele osób, które cierpią z powodu nadmiaru takiej „miłości”. Jeśli nie lubisz ciągłych starć, codziennych skandali o drobiazgi, powinieneś trzymać się z dala od zazdrosnych ludzi. Jest pięć znaków zodiaku skorych do zazdrości. Próbujemy pomóc ci zdecydować, kogo powinieneś unikać, jeśli pragniesz tylko harmonii, zrozumienia i zaufania w związku.

Skorpion

Jest słusznie uważany za najpotężniejszy znak zodiaku. Skorpiony są bardzo namiętne, dumne, emocjonalne, wymagające całkowitego poświęcenia w związku, ponieważ są bardzo przywiązane do partnera i nie będą tolerować zdrady. Z natury są wyjątkowo podejrzliwymi osobami, które nie mają nic przeciwko temu, by ponownie sprawdzić swoją bratnią duszę pod względem lojalności. Wcale nie cofną się przed przeszukaniem twojego komputera, telefonu czy notatnika. Czasami są nawet w stanie wynająć szpiega dla partnera. Są przekonani, że miłość powinna być miłością na całe życie, a po nieudanym związku z trudem znajdują nowego partnera.

Byk

Ten znak jest pasywny, przyzwyczajony do działania z powściągliwością i rozwagą. Byk jest dość uroczy, pewny siebie, wie jak zaimponować płci przeciwnej. Ale gdy tylko partner budzi zazdrość, Byk rozumie, że wszystko co włożył w związek zostało zapomniane i wpada we wściekłość. W gniewie ten znak jest niebezpieczny i nie zawsze kontroluje swoje działania. Jeśli będziesz przestrzegał zasad Byka, nigdy ich nie przekraczając, znajdziesz najbardziej uważnego, zmysłowego i opiekuńczego towarzysza życia.

Baran

Przedstawiciele tego znaku są samolubni, uparci i emocjonalni. Uwielbiają tworzyć dramaty z powodu nikłej uwagi z drugiej strony. Często są podejrzliwi wobec partnera, który lubi spędzać czas z przyjaciółmi i znajomymi. Każde kłamstwo może stać się przyczyną skandalu, a nawet zerwania związku. Z przedstawicielami tego znaku musisz często rozmawiać, omawiać wszystkie nadchodzące plany, konsultować się. Tylko w takim przypadku czują się oni potrzebni, i mają mniej czasu na daleko idące podejrzenia.

Lew

Lwy są dumne, wytrwałe, pewne siebie i ambitne. Uwielbiają pochlebstwa, podziw i pochwały. Wywyższanie się ponad innych jest szczytem ich marzeń. Kiedy partner przestaje poświęcać im całkowitą uwagę, przenosząc ją na kogoś innego, Lew traci panowanie nad sobą. Nie przyzna się jednak do zazdrości, powie tylko że jego autorytet obniża się w oczach opinii publiczności. Opinia ogółu jest dla nich bardzo ważna. Lwy są pod wieloma względami bardzo wymagające, mogą znaleźć „błąd” w każdym szczególe związku. Dlatego powinieneś dokładnie przemyśleć, zanim zdecydujesz się połączysz los z przedstawicielami tego znaku.

Rak

Jako najbardziej emocjonalny znak, Raki są przyzwyczajone do ufności swoim uczuciom bardziej niż swojemu umysłowi. Dlatego są odzwierciedleniem tego, co ich partner inwestuje w związek. Jednocześnie, nawet przy niewielkich kłopotach i problemach, Raki starają się w każdy możliwy sposób znaleźć pozytywną stronę. Ale gdy tylko partner dostanie choćby najmniejszy powód do zazdrości, natychmiast podąży tym śladem i zacznie się „nakręcać”, dochodząc do wniosku że druga połowa z pewnością coś ukrywa. Jeśli nie porozmawiasz na czas i nie omówisz wszystkich powodów do niepokoju, Raki zdecydują o wszystkim za dwoje. Po wyciągnięciu własnych wniosków najprawdopodobniej zerwą związek.

Główne zdjęcie: edieta.org