Na pierwszy rzut oka Cat wygląda tak, jakby kogoś bardzo poniosła idea kocich chimer i postanowił stworzyć własną wersję. W przyrodzie nie ma tak wyraźnego podziału! Mówiąc dokładniej, zdarza się, ale jest to bardzo rzadkie.

Teraz na tej liście znalazła się Cat.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Cat mieszka w Tajlandii i jest dość młoda, urodziła się niecałe dwa lata temu. Jej właścicielka mówi, że początkowo nie zdawała sobie sprawy z wyjątkowości swojego pupila. Według niej rodzice Cat są mieszańcami, więc kotka jest na pół rasy szkocki zwisłouchy i perski. Tak więc nietypowy wygląd to podobno mieszanka tych dwóch ras, ale tak nie jest.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Ściśle rzecz biorąc, dobrze byłoby zrobić badanie genetyczne przed powiedzeniem czegokolwiek. Ale już wiadomo, że na świecie jest o jedną chimerę więcej. Dzieje się tak, gdy komórki pochodzące od dwóch różnych osobników trafiają do tego samego organizmu, np. gdy jeden zarodek zostaje częściowo pochłonięty przez drugi. Zwykle prowadzi to do wielu problemów i wczesnej śmierci, ale jeśli ma się szczęście, powstaje chimera - istota o innym DNA, innych częściach ciała! To tyle jeśli chodzi o ujawnienie tajemnicy Cat!

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Oprócz swojego nietypowego wyglądu Cat ma zamiłowanie do polowania na karaluchy i papier toaletowy. Ale o ile karaluchy można zrozumieć, to papier toaletowy jest przedmiotem awantur. Cat nie może się powstrzymać, uwielbia papier toaletowy! Należy chować papier, inaczej cały zapas może zostać zniszczony w ciągu jednego dnia. Właścicielka z całą powagą pisze, że nie ma potrzeby dawania polubień pod zdjęciem, po prostu podeślijcie papier toaletowy, jeśli chcecie ją uszczęśliwić!

Główne zdjęcie: kakao.im