Tacy ludzie są szczerzy wobec swoich przyjaciół, kolegów i innych osób.

Baran

Osoby urodzone pod tym znakiem wyznają zasadę, że lepiej powiedzieć niezbyt przyjemną prawdę, niż ukrywać i oszukiwać. Łatwowierne i dobroduszne Barany nie ukrywają niczego przed swoimi bliskimi.

Bliźnięta

Mimo swojej dwulicowości, rzadko okazują się kłamcami. Mogą coś ukrywać, ale zapytani wprost, prawie nigdy nie kłamią. Nie potrafią tego robić.

Skorpion

Aktywne i towarzyskie Skorpiony to osoby, którym można zaufać. Chętnie otwierają swoje serca i dusze przed bliskimi, wierząc, że szczerość jest najważniejsza w każdych relacjach.

Panna

Panny są bardzo mądre i rozsądne. Mądrość życiowa podpowiada im, żeby nie kłamać, jeśli chce się utrzymać dobre relacje z daną osobą. Dlatego mają tak wielu przyjaciół.

Koziorożec

Osoby spod tego znaku nie potrafią kłamać - gdy próbują ukryć prawdę, natychmiast rumienią się i jąkają, co zdradza ich intencje.

Wodnik

Wodniki są bardzo wygadane. Lubią z kimś dyskutować, dowiadywać się jakichś tajemnic, sekretów i newsów, ale sami milczą. Umieją dochować tajemnicy, są zawsze szczerzy wobec swojego rozmówcy i starannie kontrolują to, co mówią.

Główne zdjęcie: unian.net