Przez lata wszechobecni paparazzi przyłapywali go w najbardziej niefortunnych momentach. Zobaczmy!

15 sierpnia 2022 roku hollywoodzki aktor Ben Affleck skończył 50 lat. Ulubieniec milionów i dwukrotny zdobywca Oscara został zapamiętany przede wszystkim ze względu na swoje doświadczenie w branży filmowej. Ben zapoznał nas z wieloma ciekawymi postaciami filmowymi. Ponadto wiele osób zna Afflecka ze względu na jego burzliwe życie osobiste, które do niedawna było tematem wielu plotek. Cóż, dla „pokolenia Z” Ben jest znany... z memów. Dobrze słyszeliście - znany aktor i imponujący mężczyzna był w ciągu ostatnich kilku lat obiektem wielu niekorzystnych zdjęć.

Postanowiliśmy złożyć Benowi życzenia w nietypowy sposób: nie będziemy wspominać jego sukcesów w branży filmowej ani historii miłosnej z Jennifer Lopez. Pokażemy wam po prostu najzabawniejsze zdjęcia Afflecka, jakie można znaleźć w Internecie.

2016-2017

Wszystko zaczęło się od zdjęcia z 2016 roku. Tego dnia biedny Ben wyszedł na papierosa. Swoją drogą, to były jego 44 urodziny! Zaczęły wtedy pojawiać się artykuły, w nagłówkach których można było przeczytać: „Ben Affleck ze smutkiem pali i myśli o życiu”.

foto: woman

Kilka miesięcy później Affleck został przyłapany podczas wizyty u lekarza. Zmęczony i rozczochrany szedł do prywatnej kliniki. Można by pomyśleć, że do lekarza trzeba ubierać się jak na imprezę!

foto: woman

Przed zimą Ben udał się do fryzjera, co ucieszyło jego fanów. Jednak zadumany Affleck wyglądał niepokojąco. Właśnie w takim nastroju wyszedł z nabożeństwa.

foto: woman

Poniższe zdjęcie sprawiło, że powstała osobna kategoria memów z Affleckiem, którą fani nazwali „śpiącym Benem”. Ziewa, gdy po długim locie opuszcza lotnisko JFK. Człowieka można zrozumieć, bo lot z Londynu do Nowego Jorku jest bardzo energochłonny.

foto: woman

2019-2020

Jak już pewnie zdążyliście się zorientować, 90% poniższych zdjęć będzie przedstawiać Bena ziewającego i z zamkniętymi oczami. Bezsenność wkradła się do niego niepostrzeżenie. Na zdjęciu poniżej, na przykład, Ben odbierał córkę ze szkoły.

foto: woman

Kolejne zdjęcie zostało zatytułowane „Ledwie mogę powstrzymać się przed krzykiem”. To tutaj Affleck wyszedł na kawę i papierosa. Znajoma sytuacja przed pracą?

foto: woman

Kwarantanna! Nie potrafimy sobie wyobrazić, jak ciężko było palaczom w czasie obowiązywania noszenia maseczek. Ben, będąc tak mądrym facetem, jakim jest, wymyślił własny sposób: aktor po prostu założył maskę na nos i dalej palił. 10 na 10 za pomysłowość!

foto: woman

Koniec 2020 roku był dla Afflecka trudny. Właśnie zerwał z Aną De Armas, co spowodowało, że cały czas przebywał w domu i wychodził tylko po dostawy z Dunkin' Donuts. Poniższe zdjęcie, zresztą, zostało wykonane 31 grudnia. „Szczęśliwego Nowego Roku, cholerni dziennikarze!” - krzyknął Ben do paparazzi pilnujących go przy bramie.

foto: woman

Zdjęcie poniżej nie przedstawia Bena, ale jego kierowcę, który kilka dni po rozstaniu wyrzucał z domu Afflecka kartonową postać Any De Armas. Żadnych pytań.

foto: woman

Teraźniejszość

Wielu uważało, że przyczyną tych memów był alkohol i depresja, w której Affleck pogrążał się przez ostatnie lata. Jednak nie jest to prawdą: po tym, jak wróciły do siebie z Jennifer Lopez, Ben kontynuował rozweselać publiczność. Nawet podczas miesiąca miodowego aktorowi udało się zasnąć na jachcie. Po prostu prawdziwy dziadek w ciele 50-latka!

foto: woman

Przy okazji wielu obawia się, że Ben Affleck „zaraził” Jennifer swoim talentem do pozowania do zdjęć. Podczas wspólnego spędzania czasu para została przyłapana z niezadowolonymi minami.

foto: woman

Wbrew wszystkim Ben i Jennifer udowadniają, że są szczęśliwi. My w to wierzymy. Wszystkiego najlepszego, Ben!

Główne zdjęcie: woman