Diament to potężny amulet o wyjątkowych właściwościach. Jest to drogi kamień, ale jego wpływ na biopole człowieka może być niezwykle korzystny. Czas dowiedzieć się, co wyróżnia go od pozostałych.

Sprawy nie zawsze układają się tak, jak byśmy chcieli. Jeśli w swoim życiu masz złą passę, istnieją trzy skuteczne sposoby, aby się jej pozbyć. Możesz też wykorzystać potężną moc minerału, jakim jest diament. Ten kamień jest w stanie wypędzić z Twojego życia wszystkie złe rzeczy.

Energia i cechy diamentu

Diament częściej nazywany jest brylantem, ponieważ diament nie jest oszlifowanym kamieniem, a brylant to gotowy wyrób, który może być wykorzystany w biżuterii.

Kamień ten jest więc przykładem klasycznego amuletu. Jest praktycznie niezniszczalny. Nie jest łatwo go złamać czy porysować. Ta cecha kamienia również przechodzi na jego właściciela.

Diament nie toleruje zmiany właściciela. Biżuteria z diamentami powinna być noszona tylko przez jedną osobę. W przeciwnym razie kamień może wyrządzić krzywdę. Nie zakładaj biżuterii z diamentami, które nie należą do Ciebie.

Ten kamień chroni człowieka przed negatywnymi skutkami wiatrów słonecznych i ich konsekwencją - burzami magnetycznymi. Jeśli jesteś podatny na warunki atmosferyczne, diament będzie dla Ciebie doskonałym środkiem ochronnym.

Mężczyznom diament pomaga w sprawach biznesowych i finansowych. Przynosi stabilność i pomaga w zawieraniu dobrych ofert. Dzięki diamentowi będzie można częściej unikać problemów.

Kobietom diament pomaga zachować młodość i pewność siebie. Dzięki temu kamieniowi starość przyjdzie później. Chodzi nie tylko o starzenie się fizyczne, ale także o starzenie się duszy. Teraz rozumiem, dlaczego „diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety”.

Diament poprawia zdolność myślenia i pomaga w podejmowaniu ważnych decyzji. Ten kamień ma bardzo pozytywny wpływ na wewnętrzny świat człowieka. Jeśli ktoś chce oszukać kogoś, kto nosi diament, jest mało prawdopodobne, że uda mu się to zrobić. Przynajmniej będzie musiał bardzo się postarać, żeby to zrobić.

Diamenty symbolizują czystość, więc bardziej pasują do osób, które są pozytywne i życzliwe. Diament może stracić swoją moc, jeśli jego właściciel świadomie robi złe rzeczy. To chroni osobę noszącą diament przed rzuconym urokiem i niebezpieczeństwami. Dlatego diament jest potrzebny dla tych, którzy mają w swoim życiu wielu złych ludzi.

Osobom spod jakich znaków zodiaku pasuje diament

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest to, że diament jest kamieniem czterech żywiołów, ale ma największą moc Ognia. Ogień rzadko pełni funkcję ochronną, ale nie w przypadku diamentu. Ten kamień jest świetny dla osób z żywiołu Ognia: Barana, Lwa i Strzelca. Osoby, które mają częsty kontakt z nieprzyjemnymi ludźmi, które podejmują ryzyko, które podróżują. Diament to dla nich konieczność.

Ludziom z żywiołu Ziemia diament nie zaszkodzi, ale jego cechy nie będą dla nich tak przydatne. Byk, Panna i Koziorożec są ostrożni, więc diament raczej nie wniesie do ich życia niczego nowego ani przydatnego. Jeśli jednak pojawią się jakieś wielkie trudności, diament będzie doskonałym amuletem chroniącym przed problemami.

Ludzie z żywiołu Powietrza często przeskakują z jednego zadania na drugie, mają skłonność do nieostrożności. Diament to poprawia. Dlatego osoby spod znaku Bliźnięta, Waga i Wodnik muszą ciągle go nosić, zwłaszcza w pracy. Dzięki temu amuletowi nie zapomną o swoich prawdziwych celach i zadaniach.

Osoby spod żywiołu Wody często zapominają o załatwieniu ważnych spraw. Diament pomoże im pozbyć się tego zapominalstwa. Ryby, Skorpiony i Raki są znacznie bardziej produktywne mając przy sobie diament. Ten kamień chroni je przed niewłaściwymi decyzjami, lenistwem i zwlekaniem.

Diament dobrze łączy się z talizmanami i amuletami chroniącymi przed oszustwem. Diament również posiada tę cechę, ale można ją znacznie wzmocnić.

Eksperci radzą, aby częściej nosić ten kamień, aby twoje życie nie zamieniło się w cos niekontrolowanego. Diament sprawi, że w życiu wszystko będzie dobrze.

Główne zdjęcie: kakao.im