Aktorka pojawiła się na okładce magazynu, o którym mówi dziś cały świat.

Nicole Kidman potwierdza swój status ikony stylu w Hollywood. W nowej sesji dla magazynu Perfect, australijska aktorka filmowa prezentuje się w futurystycznej stylizacji Diesel i odważnej asymetrycznej fryzurze. Uwagę użytkowników Internetu przyciągnęła jednak nie tyle stylizacja, co niesamowicie wysportowana sylwetka aktorki. Na zdjęciu Kidman zaprezentowała imponujące bicepsy, płaski brzuch i smukłe biodra, co zachwyciło absolutnie wszystkich - od fanów twórczości po kolegów z branży filmowej.

foto: google

Bardzo chcemy zobaczyć Nicole w jakimś filmie sci-fi!

Co za ręce! Niewiarygodne!

Piąty element.

Prawdziwa bogini!

Chcę mieć taką samą wysportowaną sylwetkę - czytamy w komentarzach na profilu w mediach społecznościowych.

Znaleźli się jednak krytycy, którzy byli przekonani o udziale retuszera.

Kidman została bohaterką trzeciej okładki Perfectu w awangardowej serii poświęconej największym ikonom popkultury. Gwiazda została sfotografowana przez znanego fotografa Zhong Lin. Zaledwie kilka miesięcy temu aktorka pojawiła się również na okładce lutowego numeru Vanity Fair w popularnym wśród influencerów zestawie krótkiej spódnicy z niską talią i topem marki Miu Miu.

foto: google

Warto zauważyć, że wtedy publiczność nie doceniła sesji zdjęciowej, uznając ją za zbyt wyzywającą dla kobiety w takim wieku. W lipcu aktorka musiała się nawet usprawiedliwiać za zdjęcie w wywiadzie dla australijskiego Vogue'a: Nicole twierdziła, że błagała stylistę, by znalazł coś porządniejszego, ale on był nieugięty.

Aktorka bierze również udział w pokazach mody - w lipcu wyszła na wybieg w kreacji z jesienno-zimowej kolekcji Balenciagi u boku Kim Kardashian.

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: