Ludzi o wysokich wibracjach nie spotyka się na co dzień. Należy trzymać się blisko takich osób, ponieważ można je określić jako silne, pozytywne i kreatywne osobowości. Teraz jest czas, aby dowiedzieć się, co dokładnie wskazuje na takie osoby.

Pierwszą i najważniejszą różnicą między takimi osobami a resztą ludzi jest minimalna ilość negatywnej energii. Jeśli i Ty chcesz stać się osobą oświeconą, musisz już teraz zacząć oczyszczać swoją aurę z negatywnej energii. Istnieje pięć skutecznych metod, które pomogą Ci to zrobić.

Szczerość

Szczerość dotyczy nie tyle innych (choć to z pewnością ważne), ale także samego siebie. Ludzie o wysokiej wibracji nie okłamują się co do tego, kim naprawdę są. Nie stawiają siebie ponad innymi ani nie umniejszają swojej godności. Są świadomi swoich zadań duchowych. Te osoby są szczere i nie potrafią okłamywać siebie dla własnego dobra, bo wiedzą, że jest to sprzeczne z filozofią dobra.

Świadomość

Osoba o bardzo silnej aurze i mocy duszy wyróżnia się świadomością swoich wyższych celów. Takie osoby wiedzą do czego dążą, jak osiągnąć swój cel i dlaczego to robią. Każdy dzień poświęcają na własny rozwój. Wiedzą, w których aspektach życia muszą stać się lepsze, dlatego nie boją się przyznać do błędów.

Nie zrzucają odpowiedzialności na innych

Ludzie o wysokiej wibracji doskonale zdają sobie sprawę, że ich życie zależy tylko od ich własnych decyzji. W ich naturze nie leży obwinianie innych za swoje problemy. Nie jest to najbardziej wyraźny dowód, ale jeśli jest przynajmniej jeden inny, można go uznać za dość dokładny.

Nie zmieniają poglądów pod wpływem społeczeństwa

Ludzie o silnej energii nigdy nie zamienią swojego honoru i godności na sukces w sferze finansowej czy w miłości. Jeśli poprosi się ich o to, by wnieśli na ten świat coś, z czym się zdecydowanie nie zgadzają, nie zrobią tego. Ich opinia jest tak samo niezachwiana, jak ich wiara w siebie.

Współczucie i empatia

Osoby o wysokiej wibracji są w stanie wyczuć emocje i nastroje innych. Taka osoba jest natychmiast rozpoznawalna, ponieważ potrafi działać uspokajająco, wspierać i współczuć. Takiej osobie można powierzyć swoje uczucia i otrzymać wsparcie. Ludzie o silnych wibracjach wiedzą, jak słuchać, więc możesz mieć wrażenie, że chłoną każde twoje słowo. Zdarza się to często.

Umiejętność odróżniania tego, co istotne od tego, co nieistotne

Umiejętność prawidłowego ustalania priorytetów nie jest powszechna dla wszystkich. Ludzie o wysokich wibracjach swojej duszy doskonale rozumieją, co muszą zrobić w danym momencie. W każdej sekundzie swojego życia będą wyraźnie odpowiadać na pytania, co robią i dlaczego.

Zaufanie

Ludzie ci nie darzą zaufaniem wszystkich wokół, ale w odpowiednich momentach są nim przepełnieni. Wiedzą, jak wybrać, komu zaufać, a komu nie. Jednocześnie rzadko popełniają błędy. Otoczenie ich również darzy zaufaniem.

Nie szukają zysku

Owszem, nie będą robić rzeczy, które mogą zaszkodzić, ale na pewno nie cechuje ich chciwość, małostkowość, merkantylność. Osoby o wysokiej wibracji nigdy nie postawią na pierwszym miejscu pieniędzy i pracy. Dla nich ważniejsze jest to, co dzieje się w środku. Pragnienie władzy jest im obce. Niemniej jednak rzadko można spotkać taką osobę, która nie ma poduszki finansowej.

Nie manipulują tymi, którzy ich otaczają

Udzielają rad tylko wtedy, gdy ich o to poprosisz. Nie lubią narzucać swojego zdania i nie chcą zmuszać innych do uwierzenia w to, w co oni wierzą. Ludzie oświeceni nie narzucają nikomu swoich poglądów.

Główne zdjęcie: podumay.info