Pierwsza dama USA Jacqueline Kennedy była i pozostaje ikoną stylu dla wielu do dziś. W tym artykule omówimy pięć modowych sekretów stylowej kobiety, które pomogą wielu współczesnym kobietom wyglądać na milion.

Tweedowy garnitur

Jacqueline Kennedy uwielbiała nosić tweedowe garnitury, najczęściej była to dopasowana marynarka i ołówkowa spódnica midi. Do swoich ulubionych strojów Jacqueline Kennedy dodawała buty na wysokim obcasie, koszule i bluzki.

foto: ladyline.me

foto: ladyline.me

Idealna fryzura + szminka

Kolejny modowy sekret Jacqueline Kennedy to połączenie nieskazitelnej fryzury + pomadki. Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych zawsze miała w swojej kosmetyczce różową, czerwoną, cielistą i brzoskwiniową szminki. Jacqueline Kennedy uwielbiała pyszne fryzury, która wizualnie sprawiała, że ​​jej włosy były gęste i schludne.

foto: ladyline.me

foto: ladyline.me

Długość midi

W garderobie Jacqueline Kennedy było wiele strojów o szlachetnej długości midi, szykownie dopasowanych do urody, niewielkich rozmiarów i doskonałej sylwetki. Jacqueline Kennedy uzupełniała stroje midi butami na niskim masywnym obcasie, który dodatkowo wydłuża i wysmukla nogi pierwszej damy.

foto: ladyline.me

foto: ladyline.me

Eleganckie dodatki: szaliki, okulary

Dosłownie co drugą stylizację pierwszej damy Stanów Zjednoczonych zdobiły jedwabne szale, efektowne nakrycia głowy, naszyjniki z pereł, pierścionki, bransoletki i okulary o różnych kształtach i kolorach oprawek. Jacqueline Kennedy zdobiła szyję jedwabnymi szalikami, a w niektórych przypadkach wolała używać tego akcesorium jako nakrycia głowy.

foto: ladyline.me

foto: ladyline.me

foto: ladyline.me

Szlachetne kolory

Piękna Jacqueline Kennedy umiejętnie dobierała stroje, niezwykle drogie i szlachetne odcienie. Udawało jej sięzharmonizować jeden jasny akcent w swoim wyglądzie solidną podstawą w neutralnym kolorze, dzięki czemu rezultatem były po prostu eleganckie stylizacje.

foto: ladyline.me

foto: ladyline.me

Główne zdjęcie: ladyline.me