Założenie rodziny może być trudne. Wszyscy słyszeliśmy, że nigdy nie będzie na to odpowiedniego czasu. Jednak ludzie, którzy naprawdę chcą zostać rodzicami, wybierają, kiedy ten czas nadejdzie i starają się stworzyć idealne warunki. Są gotowi na wszelkie możliwe próby, jakie przygotował dla nich los. Historia Cameron Diaz, która została matką w wieku 47 lat, pomaga nam zrozumieć, że nawet celebrytki zastanawiają się nad każdym swoim krokiem w tak ważnej sprawie.

Opowiemy Wam o zmianach, jakie zaszły w życiu aktorki po urodzeniu dziecka.

Długa droga do macierzyństwa

Cameron Diaz i jej mąż Benji Madden w grudniu 2019 roku zostali po raz pierwszy rodzicami. Wiadomość stała się popularnym tematem w Internecie. Diaz dała nową nadzieję kobietom, które desperacko pragną zostać matką.

Choć aktorka stara się to ukryć, jej najbliższe otoczenie skomentowało, że para od lat starała się o dziecko, zanim w końcu urodziła się im córka Reddix. „Przeszli przez wiele” - powiedzieli.

Diaz powiedziała, że poświęciła karierze ponad połowę swojego życia i teraz czuje, że musi „poświęcić trochę czasu dla siebie”. Jest szczęśliwa i wdzięczna, że rozpoczęła nowy rozdział życia z córką. Aktorka chce chronić i dbać o swoją córeczkę.

W jej telefonie nie ma już tak wielu zdjęć psów

foto: comfortzone.club

W rozmowie z Jimmym Fallonem, Diaz przyznała, że lubi spędzać czas z córką. Cameron stara się cieszyć każdą chwilą, bo „każdego dnia dzieje się coś nowego, ona dorasta i dziś nie zachowuje się tak, jak wczoraj”.

Dalej wyjaśniła: „To takie miłe widzieć jak się rozwija. Chcę być częścią tego rozwoju, pomóc jej stać się osobowością. To jest po prostu niesamowite.”

Aktorka nie martwi się i wszystkie swoje codzienne czynności wykonuje spokojnie. Diaz wyznała, że w jej telefonie nie ma już wiele zdjęć jej psów (a ma ich cztery), teraz całą galerię zajmuje dziecko. „Baby Shark” i „Elmo's Song” stale grają w domu, a cała rodzina je uwielbia. Cameron jest dumną mamą, która uwielbia patrzeć, jak jej córka patrzy na tatę z bezgraniczną miłością.

Aktorka uważa, że późne macierzyństwo ma swoje zalety i wady

foto: comfortzone.club

W wywiadzie z Naomi Campbell Diaz podzieliła się tym, że lubi znajdować balans w życiu. Przyznała, że nie wszyscy ludzie wybierają taką samą drogę jak ona: „Niektórzy ludzie pobierają się i zakładają rodziny, gdy są młodzi. Robię to w drugiej połowie życia”. Podoba jej się to, że jej życie w końcu przestało być przedmiotem zainteresowania opinii publicznej. Aktorka powiedziała: „Wszystko, co muszę zrobić, to dożyć jakichś 107 lat, a więc nie ma żadnej presji”.

foto: comfortzone.club

Cameron Diaz jest absolutnie pewna, że nigdy nie była szczęśliwsza. „Kiedy jesteś młody, ludzie często robią rzeczy tylko dlatego, że chcą lub dlatego, że muszą, i to samo dotyczy rodziny. Ale z wiekiem każdy wybór staje się bardziej świadomy i dokładnie przemyślany. Naprawdę trzeba się postarać, żeby coś się w życiu działo”.

Podczas wywiadu Campbell zauważyła, że Diaz wygląda na szczęśliwszą niż dotychczas. Dało się zauważyć, że aktorka wreszcie czuje harmonię, o którą tak długo zabiegała.

Główne zdjęcie: comfortzone.club