Twoje włosy będą mocne, błyszczące i zaczną rosnąć bardzo szybko, jeśli spróbujesz tych olejków!

Olej kokosowy.

Odżywia cebulki włosów, powstrzymuje wypadanie włosów, przywraca kolor włosów.

Oliwa z oliwek.

Blokuje hormon DHT, który powoduje wypadanie włosów i łysienie. Odżywia skórę głowy, stymuluje krążenie krwi.

Olejek lawendowy.

Pomaga zwalczać przyczyny łysienia, zwiększa wzrost włosów, zabija grzybicę, zarazki i wirusy na skórze.

Olej rycynowy.

Działa antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie na skórę głowy, powstrzymuje wypadanie włosów, odżywia je, sprawiając, że stają się błyszczące, gęstsze i mocniejsze.

Olej jojoba.

Skład jest podobny do łoju wydzielanego przez ludzką skórę. Pomaga cebulkom włosów zatrzymać wilgoć, odżywia, przyspiesza wzrost włosów i zatrzymuje ich wypadanie.

Olej migdałowy.

Łagodzi stany zapalne skóry głowy, przyspiesza wzrost, eliminuje nadmierne wypadanie włosów, wzmacnia włosy, dzięki czemu są mniej łamliwe. Skuteczny w leczeniu łojotokowego zapalenia skóry.

Olejek rozmarynowy.

Pobudza cebulki włosowe, przyspieszając wzrost włosów, zapobiega wypadaniu i siwieniu włosów, dezynfekuje zabijając szkodniki na skórze.

Olej rybny.

Zawiera bardzo przydatne substancje, które korzystnie wpływają na skórę głowy, cebulki włosów, przyspieszają wzrost włosów i zapobiegają ich wypadaniu.

Olej z awokado.

Odżywia cebulki włosów witaminami, sprawia, że włosy są błyszczące, mocne, przyspiesza wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu.

Olej musztardowy.

Zawiera pożyteczne minerały, które odżywiają włosy i cebulki, zapobiegając i powstrzymując wypadanie włosów. Stymuluje skórę poprzez poprawę krążenia krwi, pozbywa się przetłuszczania, przyspiesza wzrost włosów.

Stosowanie tych 10 olejków na skórę głowy przez zaledwie miesiąc powstrzyma wypadanie włosów, wzmocni ich porost, zapewni im zdrowie, siłę i blask.

Główne zdjęcie: kakao.im