To nagranie przedstawiające bezdomnego szczeniaka trafiło do Internetu i zyskało popularność wśród użytkowników na całym świecie. Miało to miejsce w małym parku w Chinach, w miejscowości o nazwie Jinzhong. Na zdjęciach widać, że pies stoi na tylnych łapach, jakby prosząc kobietę o cokolwiek do jedzenia.

Kiedy podzieliła się z nim kiełbasą, zanim zjadł swoją porcję, spojrzał na kobietę. W oczach szczeniaka widać było łzy, tak jak gdyby dziękował jej za to, że go karmi. Wzruszające, prawda? Po tych zdjęciach wiele osób zamieściło zdjęcia szczeniaka na portalach społecznościowych, chcąc znaleźć dla niego właściciela i aby żył szczęśliwie w kochającej rodzinie.

Następnego dnia kobieta, która nakarmiła szczeniaka, ponownie przyszła do parku, a on natychmiast ją rozpoznał, merdając ogonem i podbiegając do niej z radością. Kobieta bardzo polubiła szczeniaka i tak się do niego przywiązała, że postanowiła zabrać go ze sobą do domu, umyć, zadbać o niego, nakarmić i zapewnić mu lepsze życie, gdyż nie był gorszy od innych zwierząt domowych.

Następnego dnia kobieta udała się do parku, aby zabrać szczeniaka, ale nie było go tam. Była bardzo zasmucona i zaczęła szukać go wszędzie, pytając przechodzących obok ludzi. Niedaleko parku kobieta zobaczyła policjantów i podeszła do nich w nadziei, że przynajmniej oni widzieli lub wiedzą coś o szczeniaku. Ale policjanci też nic o nim nie wiedzieli. Kobieta pomyślała, że jakaś życzliwa osoba musiała go znaleźć i zabrać do domu. Miała nadzieję, że ktoś zobaczył to nagranie i postanowił pomóc psiaku.

Główne zdjęcie: pandda.one