Britney Spears była kiedyś najpopularniejszą piosenkarką na świecie. Na jej koncerty przychodziły miliony, a jeszcze więcej osób chętnie słuchało jej piosenek w domu. Po błyskawicznym rozwoju kariery, w życiu osobistym piosenkarki dochodziło do różnych sytuacji, które miały negatywny wpływ na jej zdrowie i karierę.

Britney Spears od dawna nie występuje, ale w ostatnich latach daje fanom do zrozumienia, że jej życie zmienia się na lepsze. Ostatnio nawet wyszła po raz drugi za mąż.

Britney Spears ma dwóch synów ze związku z Kevinem Federline. Chłopcy mają obecnie 15 i 16 lat. Rzadko udzielają wywiadów, ale ostatnio synowie piosenkarki przerwali milczenie i to, co powiedzieli, zasmuciło wielu.

Preston i Jayden wyznali, że nie chcieli brać udziału w ślubie swojej matki, ponieważ nie utrzymują z nią kontaktu i nie widzieli jej od miesięcy.

„Bardzo kochamy mamę. I chcemy dla niej jak najlepiej. Chcemy, żeby była zdrowa. Chcemy znów z nią usiąść i po prostu porozmawiać, bez kamer, dziennikarzy i ciągłego nagrywania wideo na telefon” - wyznają synowie Britney Spears.

foto: lemurov.net

Kevin Federline, ojciec chłopców, powiedział, że synowie piosenkarki nie pojechali na ślub, ponieważ nie chcieli uczestniczyć w tym, co piosenkarka urządziła, by zwrócić na siebie uwagę.

Główne zdjęcie: lemurov.net