Kulawy, przestraszony i wychudzony maluch został sam na ulicy. Jego łapa była zwichnięta, przez co nie mógł chodzić...

Ta historia wydarzyła się w zeszłym tygodniu w Wielkiej Brytanii w Gloucester. Kobieta znalazła przestraszonego psa na ulicy. Jego przednia łapa była zwichnięta i prawie nie mógł się poruszać. Gdy kobieta to zauważyła, natychmiast postanowiła pomóc biednemu psu.

foto: petpop.cc

Lokalne schronisko, Cotswolds Dogs & Cats, ustaliło, że właściciele prawdopodobnie po prostu wyrzucili pieska na ulicę. Problem z łapą był poważny i raczej wrodzony, być może właściciele bali się odpowiedzialności i postanowili pozbyć się szczeniaka właśnie w ten sposób. Wolontariusze ustalili, że Cocker Spaniel miał zaledwie osiem tygodni.

foto: petpop.cc

Maleństwo otrzymało imię Winnie i zaczęło wracać do zdrowia. Niestety weterynarze przewidują, że w przyszłości trzeba będzie pożegnać się z łapą pieska, aby chodzenie nie sprawiało mu takiego dyskomfortu. W międzyczasie Winnie ma zapewnioną fizjoterapię i inne zabiegi.

foto: petpop.cc

Winnie obecnie przebywa pod opieką troskliwych opiekunów, zbierane są fundusze na leczenie i utrzymanie. Dopiero po trzech miesiącach zaczną szukać dla psiaka domu, po rozwiązaniu problemu z chorą łapką. Psiak jest pełen energii i jest bardzo wdzięczny swoim opiekunom za troskę. Mimo problemy z łapą, dużo biega i bawi się, przekazując wszystkim dookoła pozytywną energię. Bądź szczęśliwy, Winnie!

foto: petpop.cc

Główne zdjęcie: petpop.cc