Istnieją 2 słowa, które mogą zmienić Twoje życie nie do poznania. Są to słowo „Wystarczająco” i „Godna”.

Dlaczego więc „Wystarczająco”?

Zawsze czegoś nam brakuje. Za mało pieniędzy, za mało miłości, za mało uwagi, za mało pewności siebie itd. Co by było, gdybyśmy zamiast rozwodzić się nad tym, że czegoś nam brakuje, zaczęli myśleć o tym, co mamy? Przecież Wszechświat, Bóg czy Życie, jak kto woli, daje nam to, o czym myślimy najwięcej w ciągu dnia!

Spróbuj powiedzieć sobie – „Mam wystarczająco dużo miłości!”

Jak się czujesz, gdy to mówisz? Pewnie pojawia się uczucie radości i teraz z zadowoleniem powtarzasz – „Mam wystarczająco dużo pieniędzy! Mam wystarczająco dużo zdrowia! Mam wystarczająco dużo miłości! Mam wystarczająco dużo szczęścia! Mam wystarczająco dużo radości!” - możesz mówić co tylko chcesz – „Mam wystarczająco dużo miejsca na drodze! (dla kierowców), jestem wystarczająco piękna, by być pewną siebie! Mam wystarczająco dużo twórczej energii! Mam wystarczająco dużo samokontroli i pewności siebie, by być wyjątkową!”.

Baw się tym słowem jakkolwiek chcesz!

Bądź dzieckiem i poczuj, że naprawdę żyjesz w dostatku! Wymyśl z nim cudowną afirmację i powtarzaj lub umieść w widocznym miejscu. Niczego Tobie nie brakuje! Żyjesz w dostatku!

Drugie słowo to „Godna”.

Jeśli czegoś nie mamy, to znaczy, że tego nie potrzebujemy, albo nie uważamy się za godnych tego (w większości przypadków). Zatem, postępując według tego samego schematu co powyżej, powtarzamy sobie – „Jestem godna miłości! Jestem godna pieniędzy! Jestem godna przyjemności, czułości i miłości! Jestem godna posiadania samochodu...! Jestem godna mężczyzny, który mnie kocha! Jestem godna najlepszych rzeczy w życiu!”.

Powtarzaj, aż uwierzysz, a wtedy zaczną się dziać cuda!

Kobieta w harmonii - przyciąganie Szczęścia, Miłości, Sukcesu, Szczęścia i Bogactwa do Twojego życia!

Główne zdjęcie: kakao.im