Nieuczciwy mężczyzna zawsze szuka zmysłowej i czułej kobiety.

Znalezienie idealnego partnera w życiu jest bardzo trudne. Ale jeśli spotykasz się tylko z wampirem emocjonalnym, to najwyższa pora zastanowić się, co ich przyciąga.

Psycholog twierdzi, że czułe i wrażliwe kobiety są często ofiarami przemocy ze strony partnerów.

Według eksperta, „pasożyty” i narcyzi mają tendencję do udawania miłych i troskliwych mężczyzn. Czułe kobiety dają się nabrać na tę przynętę i nie mogą się uwolnić od tego związku.

Narcyzi nie szukają miłości, lecz szukają ofiary.

Potrzebują, by ktoś o nich dbał, by ich chwalił, by stawiał na piedestale. W tym czasie kobieta staje się krucha, bo związek zaczyna pękać w szwach z powodu jakiegokolwiek jej niestosownego gestu czy słowa.

Jest kilka sposobów na radzenie sobie z takimi relacjami.

1. Zastanów się, po co ci te relacje.

Dotyczy to zarówno tych złych, jak i dobrych. Zapisz na kartce wszystko, co myślisz o swojej miłości.

2. Zapytaj swoich przyjaciół.

Czasem można zauważyć więcej nie będąc w to zaangażowanym. Może Twoi znajomi już dawno zauważyli, że jesteś w toksycznym związku.

3. Ustal granice.

Musisz grać według zasad. Nie pozwól, by ktoś Cię skrzywdził lub zranił. Nie bój się powiedzieć o tym swojemu partnerowi. Osoba pełna miłości zawsze przeprosi za swoje zachowanie.

4. Odejdź od tyrana.

Jeśli po twoich słowach lub uwagach osoba nadal zachowuje się tak jak wcześniej, musisz zakończyć ten związek. Narcyz nigdy się nie zmieni.

5. Zachowaj dystans emocjonalny.

Nawet po rozstaniu toksyczni ludzie będą próbowali cię skrzywdzić. Postaraj się założyć maskę obojętności. Nie są już częścią twojego życia.

Główne zdjęcie: kakao.im