Pewnego pięknego ranka właściciel domu zobaczył bezdomnego psa z małymi szczeniakami na swoim podwórku.

Pewnego pięknego ranka właściciel domu zobaczył bezdomnego psa z małymi szczeniakami na swoim podwórku. Najbardziej zdumiewające jest to, że jedno z maleństw różniło się od pozostałych kolorem, było białe, i przypominało mężczyźnie jego wiernego psa o imieniu Shadori.

foto: storyfox.ru

Początkowo właściciel był zdziwiony, bo jego pupil spędza większość czasu w wolierze, więc mało prawdopodobne aby mógł zostać ojcem tych szczeniaków. Nie był jednak do końca pewien. Może na jednym ze spacerów Shadori zdołał znaleźć sobie partnerkę, a ona po pewnym czasie znalazła go i przyniosła szczenięta, aby przedstawić je ojcu.

foto: storyfox.ru

W międzyczasie sunia siedziała przy wolierze, jakby od dawna znała psa właściciela, a on, ku zdziwieniu mężczyzny, zaczął wesoło bawić się ze szczeniakami, jak troskliwy ojciec.

foto: storyfox.ru

Mężczyzna zgłosił się do weterynarza, aby przeprowadzić test DNA i ustalić pokrewieństwo zwierząt. Ale wynik pokazał, że jego pies nie jest ojcem szczeniaków.

foto: storyfox.ru

Jednak mężczyzna nie wyrzucił matki z młodymi, a postanowił dowiedzieć się, skąd pochodzi ta liczna rodzina. Okazało się, że sunia i jej szczenięta żyły pod starym mostem, wśród brudu i gruzu, w zimnie i wilgoci. Niedługo zbliżała się zima.

foto: storyfox.ru

Wtedy właściciel Shadori bez wahania podjął decyzję o zabraniu ich do siebie. Zbudował obszerną budkę dla całej rodziny, w której nowym mieszkańcom zawsze będzie ciepło, przytulnie i wygodnie.

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru