Zrób sobie przysługę i nigdy nie proś mężczyzny o te 10 rzeczy, na które zasługujesz:

1. Szacunek

Ponieważ tolerując jego złe zachowanie i postawę, dajesz mu do zrozumienia, że to jest w porządku, aby traktował cię w ten sposób. Jednak zasługujesz na to, aby on szanował Ciebie, Twoje zdanie i uczucia. Zasługujesz na to, by traktowano cię tak, jak traktujesz innych.

2. Sprawianie komplementów

Kochający mężczyzna zwraca uwagę na szczegóły i stara się chwalić swoją kobietę. Dlatego jego komplementy są zawsze przemyślane i mają znaczenie. To zaś jest swego rodzaju wsparciem.

3. Stawiać cię na pierwszym miejscu

Nigdy nie pozwól sobie na bycie w związku, w którym oddajesz mężczyźnie całe swoje ciało i duszę, a on traktuje cię tak, jakby tak właśnie miało być. Nigdy nie powinnaś prosić mężczyzny, aby się zmienił i zaczął traktować cię z godnością. Jeśli nie jest gotowy postawić cię na pierwszym miejscu i pokazać, że jesteś dla niego ważna, to nie jest gotowy, aby być z tobą.

4. Przestać komunikować się ze swoją byłą

Jeśli wybrał cię, ale nie chce odpuścić przeszłości, zasługujesz na kogoś lepszego. To brak szacunku dla ciebie, jeśli prosi cię o czekanie, póki on się tym zajmuje. Nie musisz tego robić. On nie powinien był zaczynać tego związku i ty nie powinnaś go kontynuować.

5. Bycie wiernym

Dla mężczyzny, któremu naprawdę zależy na Twoich uczuciach, wierność będzie obowiązkowa. Przyjdzie mu to naturalnie, jeśli cię kocha. Wierność jest bardzo cenna we współczesnym świecie, więc nie spodziewaj się takiego prezentu od każdego. Zwłaszcza nigdy nie proś o to.

6. Zwrócenie uwagi

Jeśli wracasz do domu z pracy lub coś się wydarzyło, nigdy nie powinnaś prosić mężczyzny, aby cię wysłuchał, jeśli nie jest zainteresowany. Powinien zwracać na to uwagę i zauważać, kiedy jesteś zdenerwowana lub zmartwiona.

7. Uczciwość

Podobnie jak wierność, jest to kolejny drogi prezent, którego nie należy oczekiwać od pierwszej lepszej osoby. Nie oczekuj tego od mężczyzny, który jest egoistyczny i toksyczny. Nie usprawiedliwiaj go, ponieważ gdyby mu na tobie zależało, to by ci to udowodnił.

8. Planować randki

Jeśli mężczyzna nie planuje randki, jeśli proponuje jedynie posiedzieć w domu i obejrzeć film, to nie podejmuje wysiłku, nie stara się zrobić na tobie wrażenia. Jeśli nie zrobi tego teraz, nie zrobi tego później. Wcale nie trzeba o to prosić.

9. Próbować ciebie zmienić

Kobieta jest pewna siebie. Zna swoje mocne i słabe strony, ciągle się rozwija. Mężczyzna nie powinien próbować jej zmieniać.

10. Niezależność i wolność

Jego szacunek powinien obejmować także Twoją niezależność i wolność. Musi zrozumieć, że jesteś osobowością. Powinien pozwolić Ci robić to, co lubisz, realizować swoje marzenia i osiągać cele.

Główne zdjęcie: brainum