Dla rodzin wielodzietnych w małych mieszkaniach przestrzeń osobista jest niezwykle ważna. Rachael Lowe, matka trójki dzieci, znalazła sposób na rozwiązanie tego problemu.

Każda ma swój własny świat

Trzy dziewczyny dzielą między sobą pokój. Każda ma swoje własne zainteresowania i pragnienia. Oczywiście, że chcą się odgrodzić od siebie nawzajem.

Ich matka wpadła na pomysł remontu, który rozwiązał problem. Najstarszej córce przeznaczyła osobny kącik. Dziewczynka jest zafascynowana światem Harry'ego Pottera i większość akcesoriów jest w stylu tej franczyzy.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Na szafce stoi makieta szkoły Hogwartu. Łóżko piętrowe, a pod nim biurko i krzesło. Zmieściła się też mała szafka do przechowywania rzeczy i książek.

Drugi kącik jest przeznaczony dla bliźniaczek. Dziewczynki są jeszcze małe, lubią bawić się lalkami i robić sobie warkocze. Matka ustawiła stół dla dwóch osób z mnóstwem różnych gadżetów. Pod ścianą postawiła piętrowe łóżko. Nawet znalazło się miejsce do przechowywania różnych rzeczy. Umieściła również telewizory, aby każda z nich miała możliwość wyboru programu przed pójściem spać.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Bliźniaczki mają jeden telewizor, gdyż mają podobny gust. Dzięki temu jest dużo miejsca, znacznie łatwiej jest sprzątać, a jednocześnie każda z dziewczynek może liczyć na prywatność.

Główne zdjęcie: lemurov.net