Ta kotka o imieniu Libby miała ogromnego pecha w pierwszych latach życia. Trafiła w ręce chorej psychicznie kobiety, która zamknęła ją w ciasnej klatce z psem. Te zwierzaki spędziły wiele lat razem, nigdy nie wychodząc na spacer!

foto: pandda.one

Nieszczęsne, chore i bardzo wyczerpane zwierzaki zostały przez przypadek zauważone przez pracownika pomocy społecznej i zostały zgłoszone do World Animal Protection. Pies i kot zostały natychmiast odebrane właścicielce i przewiezione do kliniki weterynaryjnej.

Trzeba było wyleczyć różne choroby i zacząć odpowiednio karmić, ponieważ zwierzęta były wychudzone. Po tygodniu Libby nieco wydobrzała i czekała na to, by trafić do schroniska.

foto: pandda.one

Wtedy właśnie w jej życiu pojawiła się kobieta o imieniu Patty. Usłyszała przerażającą historię tej kotki i postanowiła ją przygarnąć, oferując miłość.

foto: pandda.one

Libby mieszka teraz w dużym przestronnym domu. Uwielbia swoją właścicielkę i jej męża Roberta i przy każdej okazji dziękuje im za swoje szczęśliwe życie - czułymi buziakami! Dlatego też otrzymała imię Libby (Zakochana).

foto: pandda.one

Także uwielbia się bawić i biegać, ponieważ przez pierwszą część swojego życia nie mogła nawet spacerować.

foto: pandda.one

Właściciele robią jej sesje zdjęciowe i organizują przyjęcia. Także Libby ma przyjaciela, który jest czarno-białym kotem.

foto: pandda.one

Bardzo się cieszymy, że kotka ma kochaną rodzinę! Swoją drogą uratowany piesek też ma już swoją nową rodzinę i dom.

Główne zdjęcie: pandda.one