Anthony Gaskin, kurier z amerykańskiego stanu Virginia, stał się jednym z bohaterów swojego miasta. Podczas pandemii nie bał się dostarczać zamówień, przewożąc łącznie około 180 sztuk do miejsca przeznaczenia.

foto: lemurov.net

Mieszkańcy dzielnicy Hallsley, w której pracował, postanowili okazać mu swoją wdzięczność. Tak oto jeden z wydawałoby się zwyczajnych dni pracy Anthonego stał się naprawdę wyjątkowy.

Mieszkańcy miasta zorganizowali flash mob. W tym celu wyszli na ulicę, gdzie mieszkał Gaskin z transparentami, długo oklaskując i dziękując Anthonemu za jego niebezpieczną pracę.

foto: lemurov.net

„Doceniamy jego ciężką pracę i poświęcenie podczas pandemii. Dzięki niemu rodziny w grupie podwyższonego ryzyka otrzymały żywność, a nawet prezenty świąteczne” - mówili mieszkańcy Hallsley.

foto: lemurov.net

Mężczyzna, który właśnie przyjechał swoim vanem i zobaczył tych wszystkich ludzi nie mógł powstrzymać łez. Nie spodziewał się wdzięczności ze strony sąsiadów i przełożonych. Na sam koniec otrzymał prezent od swoich przełożonych. Historia Anthony'ego udowodniła, że nawet zwykły kurier w trudnych czasach pandemii może zostać bohaterem.

Główne zdjęcie: lemurov.net