Większość mężczyzn, którzy zostawili rodzinę, mieli wspaniałe życie - żona dobrze gotowała, starała się dobrze wyglądać, obdarzała go wystarczającą ilością ciepła i czułości... ale z jakiegoś powodu nadal zostawił rodzinę. Może nie chodziło o niego, ale o samą kobietę? Dowiedzmy się, dlaczego mężczyźni nie doceniają swoich miłych i życzliwych żon.

Kobiety często starają się zadowolić wszystkich

Kiedy kobieta nieustannie stara się zadowolić mężczyznę, przypomina mu mamę, od której czasem chce się uciec do ukochanej dziewczyny. Nie potrzebuje tego. Nie jest już małym chłopcem. Dlatego nie należy się zbytnio starać. Lepiej, żeby mężczyzna starał się spełniać twoje pragnienia, niż żebyś robiła wszystko za niego, odsuwając swoje zainteresowania na dalszy plan.

Szybko przyzwyczaja się do dobrych rzeczy

Jeśli jest dużo dobrych rzeczy, to mężczyzna uzna, że cudzy barszcz jest smaczniejszy, a cudza kobieta lepsza. Gdy kobieta jest idealna, mąż szybko się do tego przyzwyczaja, zaczyna porównywać ją i ogląda się za innymi. Często kobieta starając się zadowolić swojego mężczyznę nie zauważa, że ona też czegoś pragnie. Boi się wyrażać swoje pragnienia, ponieważ mąż może ją zostawić. Ponieważ kobieta jest zbyt dobra, mężczyzna będzie oglądał się za innymi. Ma dość dobrobytu i chce nowych doświadczeń.

Problem rozwoju osobistego

Obok kobiety, która ma prawie wszystko idealne, nie ma chęci pokonywania trudności, a mężczyzna nie może się bez tego obejść. Dlatego w takich warunkach zaczyna szukać dla siebie pewnych kłopotów i z tego samego powodu znajduje sobie kochankę. Niedostępna i wymagająca kochanka będzie go popychać w kierunku ciągłego samodoskonalenia, rozwoju osobistego, bogactwa i poszerzania własnych horyzontów. Tego właśnie nie daje idealna żona, ponieważ stara się utrzymać dobrobyt i porządek w swoim domu. Jest to często powodem dla którego mężczyzna zostawia swoją miłą i życzliwą żonę i wybiera kochankę.

Główne zdjęcie: esotericblog