Pewna kobieta przyszła do schroniska dla zwierząt w Teksasie i zapytała, czy może zostawić kocięta. Ani personel, ani wolontariusze nie zauważyli w tej prośbie niczego niezwykłego. Ale kiedy kobieta wręczyła im pudełko z kociętami, ludzie otworzyli usta ze zdziwienia! Było w nim 39 malutkich zwierzaków...

foto: mimimetr.me

Okazało się, że kobieta znalazła wszystkie te kocięta porzucone w pobliżu szklarni na swoim podwórku. Kocięta były w różnym wieku - niektóre miały trzy tygodnie, a niektóre już osiem. Każde zwierzę różniło się stanem zdrowia. Niektóre zwierzęta były wychudzone, miały pchły lub biegunkę, a niektóre były zaskakująco zdrowe.

Oczywiście opieka nad 39 kociętami była trudnym zadaniem dla pracowników schroniska.

foto: mimimetr.me

Wtedy wolontariusze opowiedzieli historię kociąt na portalach społecznościowych, licząc na pomoc. Wkrótce znalazło się dziesięciu ochotników, którzy zgodzili się zabrać kocięta do domu tymczasowego.

foto: mimimetr.me

W ciągu kilku dni po tym, jak kobieta przyniosła do schroniska 39 puszystych kociaków, wszyscy bezpiecznie trafili do rodzin zastępczych, gdzie otoczono ich odpowiednią opieką.

Teraz zwierzęta dość szybko wracają do zdrowia. Są trochę zdezorientowani, ale stopniowo przyzwyczajają się do zmian w życiu.

foto: mimimetr.me

Kocięta z każdym dniem stają się coraz bardziej przyjazne i zabawne! Kiedy maluchy trochę podrosną, będą wykastrowane i wysterylizowane, a następnie oddane w opiekuńcze ręce nowych właścicieli.

Dzięki opiece kobiety, która znalazła 39 kociaków, a także udziałowi pracowników schroniska i życzliwych ludzi, wszystkie zwierzaki są bezpieczne i zdrowe. Dziękujemy!

Główne zdjęcie: mimimetr.me