2023 odbędzie się pod patronatem Czarnego Królika. Zapowiada spokój, ale nie wyklucza niespodzianek i trudności.

Astrologowie radzą, aby przygotować się na zmiany z wyprzedzeniem i zaopatrzyć się w energię i optymizm.

Baran

Patron roku będzie miał negatywny wpływ na Barana, więc czekają go trudności. Będą musieli przezwyciężyć swoje lenistwo i bezczynność. Barana czekają zmiany w sferze zawodowej i finansowej.

Zmierzą się z prawdziwym szczęściem, najważniejsze jest zachowanie równowagi w życiu i nie spieszyć się. Królik z pewnością hojnie wynagrodzi ich za wszystkie wysiłki.

Byk

Osoby spod znaku Królika są pozytywnie usposobione. Czeka ich wiele ciekawych projektów, ale muszą podjąć się tylko tych, które naprawdę przyniosą finansowy sukces.

Byk nie powinien nastawiać się do globalnych zmian w życiu, powinien cieszyć się tym, co ma. Sfera miłości przyniesie im szczęście i romans. Samotnego Byka czeka decydujące spotkanie i małżeństwo.

Bliźnięta

Następny rok dla Bliźniąt minie spokojnie. Nie czekają ich trudności i problemy. Bliźnięta muszą zrezygnować z pośpiechu, a wtedy odniosą sukces w karierze i sektorze finansowym.

W życiu rodzinnym nie wszystko pójdzie gładko. Pary, które są małżeństwem od dłuższego czasu, pogrążą się w rutynie. Samotne Bliźnięta nie oczekują poważnych spotkań i znajomości.

Rak

Wraz z nadejściem nowego roku sukces szybko wkroczy w życie Raków. Będą niezwykle aktywni i pewni siebie. Raki staną się bogaci i odniosą sukces w miłości. Powinni podejmować się tylko najbardziej udanych projektów.

Lew

W przyszłym roku Lwy nie czekają na łatwe zwycięstwa. Królik nie da im wszelkiego rodzaju korzyści i prezentów. Lwy będą musiały wykazać się pracowitością i wytrwałością.

Jednocześnie czekają na stabilną sytuację finansową i powodzenie w miłości. Lwy powinny uważać na swoje finanse i relacje.

Panna

Przedstawiciele znaku w roku Królika powinni więcej podróżować i angażować się w swój rozwój. Rok minie pozytywnie, ale nie wyklucza się negatywnych niespodzianek.

Twórcy będą mieli okazję zaangażować się w samodoskonalenie i nauczyć się wielu nowych rzeczy. Czekają na wielki sukces finansowy.

Waga

W nowym roku wszystkie drzwi otworzą się dla Wagi. Czekają na nie wiele przyjemnych wydarzeń i wiadomości.

Wszystkie marzenia Wagi się spełnią. Życie będzie wypełnione znaczeniem i sukcesem. Waga będzie szczęśliwa w miłości i odnosząca sukcesy w biznesie. Muszą zachować spokój i równowagę w swoim życiu.

Skorpion

Dla osób spod tego znaku ten rok nie będzie łatwy. Będą musieli polegać tylko na sobie i swoich siłach. Skorpiony muszą podążać zamierzonym kursem. Królika będzie można przekupić tylko cierpliwością i wytrwałością.

Skorpiony czekają na hojne bonusy pieniężne i niezapomnianą podróż.

Strzelec

W przyszłym roku najbardziej aktywnym obszarem dla Strzelca będzie kariera. Czekają na opłacalne oferty i duże dochody. Strzelcowi nie zaleca się podejmowania ryzyka, a wtedy sytuacja finansowa znacznie się poprawi.

Koziorożec

Osoby spod tego znaku w nowym roku będą zajęte obowiązkami domowymi. Wpadną w rutynę. Aby odnieść sukces, Koziorożce muszą się zmienić. Od patrona roku otrzymają prawdziwą wolność, czekają ich wzloty i upadki.

Wodnik

Dla Wodnika rok będzie pomyślny. Czeka ich duża zmiana. Wodniki muszą zdecydować o swoich celach.

Będą w stanie osiągnąć ogromne szczyty, Królik nie będzie ich w niczym ograniczał. Wszystko, co Wodnik zainicjuje w 2023 roku, będzie służyło ich interesom przez kolejne 10 lat.

Ryby

Przyszły rok będzie dość spokojny dla Ryb. Dostaną wszystko.

Ryby będą potrafili zadbać o dom i rodzinę. Czekają na możliwość wyruszenia w podróż i odniesienia sukcesu.

Główne zdjęcie: google