Dziś porozmawiamy o obrażonych. A dokładniej, obrażalskich. O bardzo obrażalskich, którzy lubią robić burzę w szklance wody, w której ostatecznie się okazują.

Rozpatrzmy więc znaki zodiaku, w zależności od ich zwiększającej się zdolność do obrażania się.

5. RYBY

Jest im najtrudniej. I najbardziej ich dotyka obraza. Ponieważ ZAWSZE wybaczają. I WSZYSTKIM. Wybaczyć - wybaczają, ale ich żale nigdzie nie odchodzą, ale pozostają na zawsze w ich duszach i sercach ciężarem. Co więcej, nigdy nie wypowiadają się o swoich żalach, ale po cichu niosą je w sobie. A życie jest długie i urazy się zdarzają ... Wyobraź sobie, jaki kamień mają w swoich sercach. Dlatego jeśli twoja rybka jest ci droga, staraj się jej nie urazić.

4. WODNIK

Tutaj wszystko jest bardzo proste: powiedz Wodnikowi CO o nim myślisz, pośmiej się z jego marzeń i celów. Wystarczy! Od tego czasu jesteś dla niego nikim! Wtedy możesz czołgać się na kolanach przed nim, błagać o przebaczenie, nawet dostać gwiazdę z nieba - wszystko jest bezużyteczne. Wyraziłeś swoją opinię o nim, więc po co go tak bardzo potrzebujesz?

3. KOZIORORZEC

Pomimo zewnętrznego chłodu, a nawet nieczułości, bardzo ważne jest, aby Koziorożec wiedział, jakie miejsce zajmuje w życiu swoich bliskich. A jeśli pokażesz mu, że tak naprawdę go nie potrzebujesz, pośmiejesz się z niego, wtedy w zasadzie dzieje się to samo, co w przypadku Wodnika. Ale jeśli po wyjaśnieniu sprawy Wodnik łatwo się ciebie pozbywa, to Koziorożec na pierwszy rzut oka również łatwo tak postępuje, ale przeżywa to bardzo boleśnie. Ma niezagojoną ranę na sercu. Ale nikt nigdy się o tym nie dowie!

2. RAK

Śmiertelnie wrażliwy. Podejrzany. Mówi się o nich: „Zadał sobie sam pytanie, sam odpowiedział, sam się obraził”. Nawymyslają i obrażają się. I będą współczuli sobie, nieszczęśliwi. Jeśli wiesz, jak przepraszać i prosić o przebaczenie za wszystko, czego nie zrobiłeś, przeproś. W przeciwnym razie znowu się obrazi.

1. BYK

Powiększona kopia raka. Wobec swojej osoby nie toleruje nawet żartów. Małe słowo rzucone w jego stronę, o jego fantazjach przeradza się w wielką bryłę, przez co cierpi i płacze. Byk przeżywa najgorszą zniewagę, jaką mu się zadaje (z jego punktu widzenia). Po prostu przeproś za wszystko, czego nie zrobiłeś i nawet nie miałeś na myśli (choć zajmie to bardzo dużo czasu), a być może uspokoi się po długim czasie.

Rozumiesz, że to tylko uogólnione, zbiorowe obrazy. A ludzie urodzeni pod tym samym znakiem zawsze będą inni, bo ważne jest, czy dana osoba urodziła się na początku, w połowie czy na końcu cyklu. Ważną rolę odgrywa również czas narodzin osoby: rano, po południu lub wieczorem. Na świecie nie ma identycznych ludzi z identycznymi postaciami.

Dbaj o swoich bliskich!

Główne zdjęcie: google.com