W Azji dużą wagę przywiązuje się do wyglądu. Mają nawet własny kult piękna. Gdy tylko urodzi się dziecko, przede wszystkim nie patrzą na stan jego zdrowia, ale na jego wygląd. Wierzą, że piękni ludzie w życiu dostają wszystko znacznie łatwiej.

Rodzice dzisiejszej bohaterki mają dość atrakcyjny wygląd, więc kiedy urodziła się ich córka, byli bardzo zaskoczeni jej naturalnymi cechami. Co więcej, usłyszeli niezbyt pochlebne komentarze na temat swojego dziecka od zupełnie obcych osób, po tym, jak opublikowali zdjęcie swojej córki na portalach społecznościowych.

foto: storyfox.ru

Ale najbardziej przykre było to, że krewni ojca dziewczynki oskarżyli jej matkę o zdradę! Nie potrafili inaczej wytłumaczyć narodzin „brzydkiego” dziecka. Ale kobieta tylko z uśmiechem słuchała ich wyrzutów i głupich założeń, tłumacząc nieatrakcyjny wygląd córki tym, że jest dopiero noworodkiem i z czasem jej wygląd będzie się zmieniał. I nie myliła się. Dziewczynka urosła i zmieniła się, zamieniając się w prawdziwą piękność.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Dziś dziewczynka zmieniła się nie do poznania. Od przezwiska, które nosiła przy urodzeniu, nie pozostało żadnego śladu. Przecież dziś jest prawdziwą gwiazdą w swoim mieście. Wielu mieszkańców podziwia teraz jej urodę, którą obdarzyła ją natura. I nawet krewni jej męża uznali dziewczynę za swoją! A matka dziecka jest pewna, że jej córka odniesie wielki sukces w branży modelingu.

Główne zdjęcie: storyfox.ru