Ta kotka, jak wielu z nas, bardzo nie lubi niskich temperatur. Jej właścicielka na wszelkie sposoby próbowała wyprowadzić ją na zewnątrz - ale kotka stawiała opór. Spójrz na to uparte stworzenie!

Wraz z nadejściem chłodów wiele osób woli pozostać w domach, gdzie jest przytulnie i ciepło. Tak samo jak ta kotka. Mieszka w Taiyuan w Chinach ze swoimi kochającymi właścicielami, a na tym filmie widać, że właścicielka próbuje wyprowadzić kotkę na zewnątrz. Jednak kotka stawia opór, czepiając się mocno drzwi.

foto: petpop.cc

Bez względu na to, jak bardzo właścicielka próbowała namówić kotkę do wyjścia, ta nie chciała. Kobieta próbowała ją ciągnąć za łapę, ale to nie miało sensu. W końcu musiała zrezygnować ze swoich prób - w mgnieniu oka kotka uciekła do ciepłego domu. Rzeczywiście, kto chciałby wychodzić na zewnątrz w okresie zimowym, kiedy jest przytulny dom?

foto: petpop.cc

Wideo z kotką szybko zdobyło miliony wyświetleń na chińskich mediach społecznościowych. Tysiące użytkowników porównało kotkę do upartego małego dziecka, które nie chce iść tam, gdzie prowadzą go rodzice. Spójrzcie na uroczą kotkę:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: petpop.cc