George Clooney świetnie wykorzystuje ten okres w swoim życiu, kiedy jego dzieci uważają, że jest fajny.

W wywiadzie udzielonym w sobotę wieczorem jako jeden z laureatów Kennedy Centre Honors 2022, aktor „Biletu do raju”, który ma 61 lat, opowiedział o tym, co jego żona Amal Clooney i bliźniaki Ella i Alexander, którzy mają po 5 lat, myślą o jego najnowszym osiągnięciu.

Stwierdził to z rozbawieniem i dodał: „Mają po pięć lat, więc jestem dla nich teraz najfajniejszy”.

„Twierdzą, że „tata może naprawić wszystko”, - powiedziała Amal, - jest najzabawniejszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkali, oprócz tego, że może rozwiązać wszystkie ich problemy”.

foto: laykni.com

Clooney kontynuował mówiąc: „Wiemy, że wszystko się zmieni, ale w tej chwili czuję się świetnie”.

Prawniczka zajmująca się prawami człowieka, która ma 44 lata, wzięła udział w dyskusji w październiku, w Nowym Jorku, aby rozpocząć kampanię „Get Her There”. Podczas swojego wystąpienia mówiła o tym, jak jej bliźniaki, Ella i Alexander, motywują ją do dalszej pracy w adwokaturze.

foto: laykni.com

Amal powiedziała swoim kolegom Michelle Obama i Melinda French Gates, że jej „prawdziwą motywacją” do pracy w Fundacji Clooneya na rzecz sprawiedliwości są jej dzieci.

Chociaż dzieci Amal „nie wiedzą o tym, co dzieje się na świecie”, syn prawniczki Alexander zauważył, że jego matka jest ostatnio bardzo aktywna w działaniach na rzecz praw człowieka.

foto: laykni.com

Kontynuowała: „Uważam, że to ciekawe, że za kilka lat, kiedy będą miały więcej niż 5 lat, zaczną się interesować niektórymi z tych kwestii, o których mówimy i co się dzieje na świecie”.

Kiedy we wrześniu George udzielał wywiadu w Roybal School of Film and Television Production Magnet w Los Angeles, aby promować stworzoną przez siebie szkołę, zapytano go o możliwość podjęcia przez bliźniaków kariery w branży aktorskiej.

foto: laykni.com

George powiedział, że nie ma żadnych ograniczeń dla ich dzieci. „Mam przeczucie, że są inteligentniejsi ode mnie, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że osiągną co tylko zechcą. Z drugiej strony, znają już trzy języki, podczas gdy ja wciąż próbuję udoskonalić swój angielski”.

Główne zdjęcie: laykni.com