Po prostu nie mogą być razem...

Baran i Koziorożec

Baran jest znakiem ognia. To odważni ludzie, których charyzma w niektórych sytuacjach może nawet odpychać innych. Lubią, gdy ich życie jest pełne różnorodności. Na ogół lubią zmiany, do których szybko się przystosowują. Stabilne, wyważone życie wydaje im się nudne i ograniczające.

Koziorożce we wszystkich sytuacjach poruszają się do przodu i do góry. Jedną z wyraźnych cech tego znaku jest chęć konkurowania. Co w przypadku Barana może być poważną przeszkodą w stworzeniu między nimi harmonijnego związku.

Awanturnictwo Barana jest całkowicie niezgodne z konserwatywną naturą Koziorożca.

Byk i Lew

Byk ma silny i jaskrawy charakter. Osoby urodzone pod tym znakiem wyróżniają się rozwiniętym poczuciem piękna, dlatego wszystko wokół nich powinno zachwycać ich wzrok. To prawdziwi esteci. Byki są pragmatyczni i racjonalni, ale jednocześnie nie sprawiają wrażenia materialistów. Na polu zawodowym nie wykazują nadmiernych ambicji, jednak komfortowe środowisko pracy pozwala im na osiągnięcie całkiem dobrych osiągnięć zawodowych. Najważniejszymi wartościami w życiu są dla nich rodzina i bliscy przyjaciele.

Lew w związkach zachowuje się jak prawdziwy król, który postrzega swojego partnera jako zdobycz. Nic więc dziwnego, że taka postawa łatwo prowadzi do wybuchów zazdrości. Ponadto ważne jest, aby Lew był obiektem nieustannej uwagi i podziwu.

Kiedy dochodzi do kłótni między Lwem i Bykiem, każdy z nich stara się zachować ostatnie słowo za sobą. W takiej sytuacji duma Lwa zderza się z uporem Byka. Nikt nie chce się poddać.

Bliźnięta i Ryby

Bliźnięta są bardzo towarzyscy, uwielbiają być w centrum uwagi i wiedzą, jak zadowolić innych ludzi. Ponadto są bardzo sprawnymi negocjatorami, ale jeśli nie uda im się od razu uzyskać tego, czego chcą, zaczynają manipulować. Nie są to najbardziej romantyczni ludzie, ale wyróżniają się wśród innych swoją spontanicznością i pogodnym charakterem. Bliźnięta nie są gotowi do szybkiego wejścia w poważny związek.

A Ryby nie są w stanie wyobrazić sobie szczęśliwego życia w związku, w którym nie mogą polegać na swoim partnerze. Potrafią dawać drugą szansę i iść na kompromisy. Niestety, Ryby nie rozumieją zachowania Bliźniąt i często czują się sfrustrowani.

Skorpion i Strzelec

Skorpion jest znakiem wodnym i, podobnie jak sama woda, łatwo dostosowuje się do każdej sytuacji. Jego najbardziej rozbrajającymi cechami są urok i pasja. Osoby urodzone pod tym znakiem są charyzmatyczne, wnikliwe i nieco tajemnicze. Jeśli Skorpion sobie tego życzy, nie można oprzeć się jego urokowi.

Strzelcy są otwarci, towarzyscy i zawsze starają się dotrzeć do sedna spraw i wydarzeń. Podobnie jak Skorpion, są również obdarzeni silnym charakterem. A także bardzo swobodni. A największym problemem w związku Skorpiona i Strzelca jest zderzenie dwóch ego.

Główne zdjęcie: esotericblog