Kelly Murphy jeździła na snowboardzie w japońskim parku sportów zimowych Hakuba niedaleko Nagano, kiedy za nią pojawił się niedźwiedź i ścigał ją w dół zbocza. Jednak dziewczyna w słuchawkach była zupełnie nieświadoma obecności niedźwiedzia! Jest zupełnie nieświadoma goniącego ją niedźwiedzia, gdy nuci piosenkę Rihanny i nagrywa selfie wideo.

W końcu staje się zbyt szybka, aby niedźwiedź mógł za nią nadążyć i porzuca go na oblodzonym zboczu. Dopiero później, gdy zobaczyła nagranie, zdała sobie sprawę, jak blisko była zwierzęcia.

Source: youtube.com

"MÓJ BOŻE! „Oglądałam wideo mojego zjazdu, kiedy zauważyłam, że goni mnie niedźwiedź!” opublikowała wideo na YouTube. "Prawie zostałam zjedzona!", „Ludzie, bądźcie ostrożni!”

Wiele osób twierdziło, że wideo, podobnie jak historia człowieka, który zanurkował w morzu z rekinem, jest fałszywe. Jednak niektórzy, w tym Murphy, uważają, że to prawda. Obecność niedźwiedzia na górze zbiega się z momentem wybudzenia zwierząt z hibernacji, a w ostatnich latach niedźwiedzie widywano w okolicach stoku narciarskiego. Mówi się również, że na górze zainstalowano głośniki, aby odstraszyć niedźwiedzie. Dlatego nie ma wątpliwości, że był to prawdziwy niedźwiedź.

To był niesamowity wyjazd dla Murphy, dostarczyła wielu emocji związanych z jazdą na snowboardzie i przeżyła!

Główne zdjęcie: laykni.com