Sama myśl o „pokoju” wydaje się taka... marzycielska, taka satysfakcjonująca.

Po doświadczeniach wypełnionych niszczycielską energią, miło byłoby zrobić sobie przerwę. Musimy tylko mieć nadzieję, że nadal posiadamy pragnienie życia w zgodzie i w pokoju.

Najbardziej spokojne znaki zodiaku w astrologii przechodzą przez fazy pragnienia pokoju i spokojnej atmosfery.

Jakie są najbardziej spokojne znaki zodiaku?

1. Rak (21 czerwiec - 22 lipiec)

Chociaż Rak może postawić na swoim i walczyć w razie potrzeby, nadal jest o wiele bardziej pacyfistą niż wojownikiem, i to właśnie ta postawa sprawia, że jest jednym z najbardziej przyjaznych znaków zodiaku.

Poświęcasz czas na to, by otworzyć się przed otoczeniem, dbasz o to, a wszystkie rzeczy materialne w Twoim życiu mają swój cel: przynieść Tobie i Twoim bliskim spokój. Jesteś osobą, która jest w stanie mieć ołtarz, na którym można oddawać cześć pogańskim bogom, czcić naturę i czuć, że oni czczą cię w zamian.

Życie jest zrównoważone wokół Raka, ponieważ ciężko na to pracuje. Ci ludzie są bardzo spokojni. Ze wszystkich znaków zodiaku, Rak jest najspokojniejszy i najbardziej zrelaksowany. Potrafi zachować opanowanie podczas dowolnego konfliktu i jest w stanie odnaleźć spokój pośród chaosu.

2. Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń)

Mając reputację najbardziej władczego i wymagającego znaku zodiaku, Koziorożec wie, że pracując ciężko, trzeba co jakiś czas zrobić sobie wolne. W chwilach relaksu Koziorożec porządkuje swoje myśli i odczuwa spokój.

Uwielbiasz uczestniczyć w rytuałach, niezależnie od tego, czy są one religijne, czy nie. Jesteś kimś, kto znajduje spokój w śpiewaniu, czytaniu pism i analizowaniu starożytnej mądrości. Wyciągasz wnioski z książek i wykorzystujesz to w codziennym życiu.

Koziorożce szukają spokoju w swoim życiu, a przy odpowiedniej koncentracji i dyscyplinie zazwyczaj znajdują to, czego szukają.

3. Waga (23 wrzesień - 22 październik)

Osoby spod znaku Waga często doświadczają samotności, ale udoskonaliły te uczucia do deklaracji spokoju i ciszy. Jeśli w jakimś konflikcie postąpili źle, starają się nie przejmować tym zbytnio, gdyż zdają sobie sprawę, że nie pomoże im to żyć szczęśliwie, więc wiedzą, jak poradzić sobie z taką sytuacją.

Twoim celem jest zachowanie spokoju. Waga to najspokojniejszy i najmilszy znak zodiaku, rzadko wdaje się w kłótnie i unika konfrontacji. Kiedy już odnajdziesz spokój, możesz go zachować przez całe życie.

4. Wodnik (20 styczeń - 18 luty)

Wodniki często są zapracowane i marzą o odpoczynku i relaksie. Ludzie ci często pragną spokoju. Taka jest ich natura. Wodniki są w stanie udać się na pielgrzymkę lub hadżdż, w poszukiwaniu oświecenia, ponieważ pragną zmian.

Pragniesz zmian i choć nie jest to łatwe, jesteś na to gotowy. Możesz mieszkać w aszramie lub pracować na farmie. Społeczeństwo jest wspaniałe, jeśli wszyscy uczestnicy mają tę samą misję: żyć w pokoju i harmonii.

5. Ryby (19 luty - 10 marzec)

Towarzyskie Ryby pragną trochę czasu dla siebie. W tym przypadku „czas dla siebie” nie musi oznaczać dbania o siebie i robienia rzeczy dla siebie; oznacza to zrobienie sobie przerwy od innych, aby zregenerować siły i zachować spokój.

Twoje życie jest wypełnione nieustannym hałasem i niekończącymi się prośbami; szukasz pocieszenia w takich rzeczach jak ogrodnictwo czy robienie biżuterii.

Jako jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku, szokujesz swoich przyjaciół i rodzinę, chcąc pozostać w samotności, ponieważ wszyscy uważają cię za osobę, która zawsze potrzebuje towarzystwa. Ale tak naprawdę pragniesz spokoju - ryby koi w stawie i tym podobne.

Główne zdjęcie: google