W przeddzień świąt Bożego Narodzenia Demi Moore zamieściła zdjęcie z byłym mężem Brucem Willisem, zrobione w otoczeniu rodziny.

Około pół roku temu pojawiła się informacja, że główny aktor filmu „Szklana pułapka” poważnie zachorował. Zdiagnozowano u niego afazję, czyli stan, który powoduje stopniową utratę pamięci. Afazja to zaburzenie, które powoduje całkowitą lub częściową utratę zdolności posługiwania się mową lub/i rozumienia tego, co mówią inni ludzie.

Aktor jest obecnie żonaty z Emmą Heming. Obecna i była żona Bruce'a Willisa są zżyte, lubią spędzać razem czas i teraz otaczają go troską i miłością, której tak rozpaczliwie potrzebuje.

foto: laykni.com

„Jesteśmy rodziną. Tworzymy świąteczny nastrój” - napisała Demi Moore w podpisie do zdjęć.

foto: laykni.com

Bliska osoba w rodzinie Bruce'a Willisa powiedziała, że zdrowie aktora pogorszyło się w ostatnich miesiącach.

foto: laykni.com

„Zbyt rzadko mówi i niewiele rozumie z tego, co mówią ludzie. Nie rozpoznaje swojej rodziny. Ale czasami ma dni, kiedy jest sobą i wtedy wszyscy starają się go odwiedzić i spędzić z nim czas. Demi jest stale w kontakcie z Emmą. Dużo rozmawia z Brucem i zawsze przychodzi do niego, aby go wspierać. Rodzina aktora cierpi, widząc, jak się zmienia” - powiedziała pewna osoba.

foto: laykni.com

Bruce Willis jest ojcem pięciu córek: trzech z pierwszego małżeństwa z aktorką Demi Moore i dwóch z drugiego małżeństwa z modelką Emmą Heming.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com