Choć wszystko wskazuje na pojawienie się w 2023 roku mnóstwa problemów i trudności, warto pamiętać, że w tym okresie będą też pogodne dni. Można w łatwy sposób obliczyć tego typu dni.

Aby dowiedzieć się, które dni 2023 roku mogą być dla Ciebie najbardziej udane, wystarczy znać swoją datę urodzenia.

Kalkulator numerologiczny

Trzeba zsumować cyfry z daty urodzenia z cyframi roku 2, 0, 2 i 3. Na przykład przyjmijmy, że Twoja data urodzenia to 23 czerwca 1996 roku:

(2+3+0+6+1+9+9+6)+(2+0+2+3)=43.

Dodawaj cyfry, aż otrzymasz cyfry w zakresie od 1 do 9.

4+3=7.

Okazuje się, że dla danej daty urodzenia to Siódemka. Pozostaje tylko dowiedzieć się co to znaczy.

Znaczenie otrzymanej cyfry

Jeden. Jeśli otrzymasz cyfrę Jeden, to najbardziej udanymi dniami tygodnia w 2023 roku dla Ciebie będą poniedziałki i soboty. Można też liczyć na szczęście 1, 10, 19, 28 i 11 dzień każdego miesiąca. To są wspaniałe dni dla robienia niespodzianek, dla miłości.

Dwa. Dwójka mówi, że szczęście się do ciebie uśmiechnie 2, 11, 20, 29 i 22 dnia każdego miesiąca. W takie dni trzeba zawsze coś robić i nie być leniwym. Dotyczy to również każdego wtorku. Nie bój się w takie dni poświęcić na pracę więcej czasu niż zwykle.

Trzy. Najlepiej angażować się w praktyki duchowe i zdobywanie nowej wiedzy. Najbardziej udane dni w miesiącu to 3, 12, 21 i 30. Dotyczy to również środy. W takie dni znacznie częściej udaje się pokonać lęki i przygnębienie.

Cztery. Cyfra 4 jest symbolem harmonii, niezniszczalności i stabilności. W te dni należy odpocząć, nabrać sił lub pracować, ale bez przemęczania się. Najbardziej udane dni dla tych, którzy otrzymali czwórkę to czwartek, niedziela oraz 4, 13, 31 i 22 dzień każdego miesiąca.

Pięć. Piątka reprezentuje dwoistość. W poszczególne dni należy podejmować ważne decyzje, pozbywać się zbędnych rzeczy i starać się dbać o zdrowie, nie zapominając o udzielaniu pomocy bliskim. Każdy piątek oraz 5, 14 i 23 dzień każdego miesiąca ułatwi Ci realizację celów.

Sześć. Cyfra 6 symbolizuje kreatywność i umiejętność radzenia sobie z wszelkimi trudnymi sytuacjami z łatwością. Jeśli podczas obliczeń uzyskasz tę cyfrę, łatwiej będzie Ci to robić każdego 6, 15, 24 dnia miesiąca oraz w każdą sobotę. W takie dni nie bój się kierować swoją intuicją.

Siedem. Cyfra 7 jest głównym symbolem szczęścia. Jeśli otrzymasz siódemkę w swoich obliczeniach, możesz liczyć na szczęście 7, 16 i 25 dnia każdego miesiąca. Dotyczy to również każdej niedzieli. Oczywiście nie licz na samo szczęście, ponieważ wiele zależy od tego, jaką strategię wybierzesz.

Osiem. Ta cyfra reprezentuje źródło finansowego szczęścia, wszelkie materialne dobra. Wielkie sukcesy w pracy i biznesie mogą czekać na ciebie 8, 17 i 26 dnia każdego miesiąca. Zaleca się robić zakupy we wtorki i soboty. W ten sposób zwiększy się szansa na rozsądne wydawanie pieniędzy.

Dziewięć. Cyfra Dziewięć w Twoich obliczeniach oznacza, że lepiej być aktywnym intelektualnie i fizycznie 9, 18 i 27 dnia każdego miesiąca w 2023 roku. Ważne jest również, aby nie siedzieć bezczynnie w środę, piątek i poniedziałek. Lenistwo w takie dni może cię zniszczyć.

Główne zdjęcie: esotericblog