Miłość to najpiękniejsze uczucie na Ziemi. Każdy tak myśli, dopóki nie spotka się ze zdradą bliskiej osoby. Po gorzkich doświadczeniach traci nadzieję na zbudowanie czystego, czułego i szczerego związku. Astrologowie twierdzą jednak, że są mężczyźni, którzy potrafią być wierni swoim wybrankom przez całe życie.

Mężczyźni spod których znaków zodiaku są najwierniejsi.

1 miejsce - Koziorożec

Żeby nie kombinować, zaczynamy od lidera. Astrologowie twierdzą, że Koziorożce są największymi monogamistami wśród wszystkich mężczyzn. Nie spojrzą nawet na inną kobietę, jeśli w pobliżu znajduje się ta, którą kocha. Taki mężczyzna wie, jak zdobywać kobiety i zrobi wszystko, by muza, która się podoba, została z nim do końca życia. Jeśli w ich życiu dojdzie do rozstania, zawsze będą pamiętać swoją pierwszą miłość, kolor jej oczu i ich pierwszą rozmowę.

2 miejsce - Skorpion

Skorpiony są wymagające i wybredne. Długo wybierają partnerkę, dlatego nawet nie myślą o tym, żeby ją zostawić. Kobieta mężczyzny spod znaku Skorpion musi być dla niego odpowiednia pod każdym względem, być atrakcyjna i obdarzona intelektem. Ci mężczyźni są sumienni, uważają zdradę za podły i niski czyn, nie tylko wobec dziewczyny, ale i siebie.

3 miejsce - Waga

Na pierwszym miejscu dla osób spod tego znaku zodiaku jest honor i godność. Nigdy nie podejmują decyzji pod wpływem emocji, długo rozglądają się za płcią piękną, dlatego nie flirtują z pierwszą lepszą osobą. Pomimo tego, że mężczyźni ci uwielbiają towarzystwo i są uważane za duszę towarzystwa, nie będą zdradzać, jeśli w domu czeka partnerka.

4 miejsce - Byk

Mężczyźni spod znaku Byk są dla kobiet zagadką. Nigdy nie pozwolą przedstawicielce płci pięknej zbliżyć się do nich na pierwszej, drugiej czy nawet piątej randce. Mężczyźni urodzeni pod tą konstelacją nie są zainteresowani intrygami, plotkami. Nie znoszą kłótni i wolą spokojne życie z ukochaną osobą. Osoby spod znaku Byka bardzo przyzwyczajają się do swojej ukochanej i ciężko znoszą rozstania.

5 miejsce - Rak

Zmysłowe Raki nieustannie wątpią w swoje decyzje. Często analizują zachowanie swojej partnerki i porównują siebie do innych mężczyzn. Ale dokonawszy wyboru, zapominają, co oznacza słowo „zdrada”. Kobieta obok takiego mężczyzny odzwyczai się od różnych intryg.

Najbardziej niestałe w uczuciach znaki zodiaku to Ryby, Wodnik, Strzelec i Bliźnięta.

Główne zdjęcie: realist.online