Jest to cudowne ćwiczenie, którego celem jest ujawnienie Miłości, czystej, szczerej i bezwarunkowej.

Już po kilku dniach poczujesz pierwsze efekty, które zachęcą i zainspirują Cię do dalszych działań. Będziecie chcieli więcej i więcej, aż odkryjecie, że to źródło Miłości jest w każdym z nas i że jest naprawdę bezgraniczne.

To takie proste - wystarczy zacząć robić to codziennie. Rozsiądź się wygodnie na krześle lub połóż się na łóżku, czyli przyjmij swobodną postawę. Można zostawić oczy otwarte, ale można też je zamknąć. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest przypomnienie sobie momentów w swoim życiu, kiedy czułeś się bardzo dobrze, kiedy byłeś szczęśliwy.

Przypomnij sobie to uczucie szczęścia, które cię wypełniało. Może to być pierwsza randka i pierwszy pocałunek, może to być Twoje wrażenie z przebywania na łonie natury. Twoja ekscytacja, że ważna sprawa została wreszcie pomyślnie zakończona, jakiś bardzo miły prezent. Jeśli zaczniesz wspominać, możesz przypomnieć sobie wiele sytuacji, w których czułeś się dobrze. Zatem masz już dobry humor z powodu szczęśliwych i radosnych wspomnień i można kontynuować.

Następny krok

Zacznij wyobrażać sobie, że w obszarze twojego serca znajduje się małe złote słońce - to jest twoja Miłość.

Słońce jest ukryte w skrzyni, znajduje się za drzwiami, które musisz otworzyć i wypuścić słońce. Zaczyna rozświetlać wszystko w tobie, zaczynasz wypełniać się światłem, wszystkie komórki twojego ciała są w promieniach Słońca, świecisz jak wielka żarówka elektryczna.

Jesteś światłem, a światło jest jaskrawe i pełne miłości. Następnie wyobraź sobie swoją ukochaną osobę lub kogoś, kto według Ciebie naprawdę potrzebuje Twojej Miłości i wyślij do niej światło swojego słońca. Taki skierowany snop światła - promień. Powstaje most między Twoim sercem a jego.

Bardzo dobrze jest sobie wyobrazić, jak smutek w jego oczach znika, pojawia się radość i szczęście. To tak, jakby osoba znajdowała się wewnątrz promienia, który wysłałaś. Jest w świetle, kąpie się w świetle, oddycha tym światłem. Tym światłem możesz wypełnić nie tylko ukochaną osobę, ale także swój dom, pracę, w ogóle każde miejsce, każdą osobę.

Im wyraźniej potrafisz to sobie wyobrazić, tym większy efekt przyniesie ćwiczenie. Całość trwa około 20 minut. Wszystko zależy od Twojego początkowego poziomu szczęścia i poziomu wyobraźni. Ale nawet jeśli na początku nie jesteś w stanie wyobrazić sobie wszystkiego, nie rozpaczaj, wszystkiego można się nauczyć przy odrobinie wytrwałości. W ciągu kilku dni, jeśli będziesz wykonywać to ćwiczenie regularnie każdego dnia, zauważysz, że coraz łatwiej przychodzi ci wyobrażanie sobie obrazków.

To ćwiczenie sprawi, że ludzie będą cię kochać i będą się do ciebie przyciągać jako do źródła mocy, a ty staniesz się dla wszystkich bardzo atrakcyjną osobą.

Główne zdjęcie: zazerkalye.info