Ranking najbardziej dwulicowych przedstawicieli znaków zodiaku, którzy są zdolni do odgadywania.

Gdy mówią nieprzyjemne rzeczy, człowiek zawsze czuje się nieswojo. Ale kiedy ludzie mówią o tobie za twoimi plecami, to jak to się nazywa? Hipokryzja czy dwulicowość? Podobny wzorzec zachowania jest w stanie zniszczyć autorytet danej osoby i sprawić, że będzie ona postrzegana z większą podejrzliwością. Nieprawdziwe plotki potrafią zniszczyć, skutki mogą być bardzo nieprzewidywalne. Astrologia wyodrębniła sześć znaków zodiaku, z którymi należy zachować szczególną ostrożność.

Baran

Osoby spod tego znaku potrafią szybko nawiązać nowe znajomości, zawsze znajdą odpowiedni temat rozmowy. O czym jeszcze można rozmawiać z nowo poznaną osobą? O przyjaciołach, stylu życia, zachowaniu i związkach. Żeby zaimponować, mówią nawet o rzeczach, których osoby postronne nie powinny wiedzieć. Tak się składa, że osoby spod tego znaku zodiaku znacznie lepiej radzą sobie z rozmową na temat cudzego życia osobistego niż z budowaniem własnego.

Bliźnięta

Osoby spod tego znaku uwielbiają obgadywać innych ludzi. Dotyczy to wszystkich wokół, bez wyjątku. Nie można ich winić za to, że są złośliwi, ale uwielbiają interesować się życiem innych ludzi i dowiadywać się, co jest w nim ciekawego. Gdy już tylko zaczną rozmawiać o czymś ciekawym, trudno ich przerwać, a tym bardziej skierować ich uwagę na coś innego. Analiza życia innych ludzi pojawia się na etapie porównywania własnego, a wynik często nie jest na ich korzyść.

Rak

Starają się wszelkimi sposobami odwrócić niepotrzebne rozmowy od siebie, skierować je na kogoś innego. Osoby spod tego znaku starają się nie wpuszczać do swojego życia innych. Jeśli są w towarzystwie obcych ludzi, nie przeszkadza im plotkowanie, ale boją się to robić. Dzieje się tak dlatego, że rozmowa na temat innych ludzi jest zawsze popularnym tematem. Zawsze będą unikać rozmów o sobie i własnym życiu.

Lew

Dumny znak po prostu uwielbia wiedzieć wszystko. Swoje zdanie wyrobią dopiero wtedy, gdy będą wszystko wiedzieć o danej osobie. Dlatego starają się, przed podjęciem dyskusji, dowiedzieć się o tej osobie jak najwięcej przydatnych informacji. I nie ma znaczenia, gdzie je zdobywają - w mediach społecznościowych czy z wiarygodnych źródeł. Będą rozmawiać o zachowaniu tej osoby lub o jakimś wydarzeniu z jej życia. Uważają, że odgadywanie nie jest wstydliwe.

Waga

Osoby spod tego znaku uwielbiają cudze sekrety i tajemnice, więc starannie przechowują je w swojej podświadomości. Gdy nadejdzie odpowiedni moment, wyciągają je i prezentują w całej okazałości. Wydobycie informacji nie stanowi dla nich problemu. Mają zdolność tego, by ludzie im zaufali i poczuli się przy nich swobodnie. Kiedy już dowiedzą się o szczegółach z życia innych ludzi, przedstawią je jako główny temat rozmowy.

Wodnik

Osoby spod tego znaku bardzo często obgadują innych. Nie widzą w tym nic niestosownego, więc są zaskoczone, dlaczego innym ludziom to się nie podoba. Co prawda są całkowicie zaabsorbowane swoim życiem prywatnym, tak że czasem nie myślą o uczuciach i przestrzeni innych ludzi.

Główne zdjęcie: esotericblog