Łatwiej jest im zaakceptować partnera i jego uczucia, niż jako pierwszym przyznać się do własnych.

Są tacy ludzie, którzy mówią głośno o swojej miłości. Są też tacy, dla których powiedzenie „kocham cię” to wyczyn. Pragniemy opowiedzieć które znaki zodiaku wolą czekać na to ze strony partnera, niż samemu zrobić pierwszy krok.

Baran

Ludzie urodzeni pod tym znakiem są zawsze zbyt zajęci czymś ważnym. Nie mają czasu na uczucia. Baran wybiera pracę, przyjaciół i przelotny romans. Miłość jest zbyt skomplikowana. To po prostu nie pasuje do harmonogramu wszechstronnego Barana. Nawet jeśli Baran zauważy, że ma jakieś silne uczucia, szybko się ich pozbędzie. Ten znak nie chce wydawać się słaby.

Bliźnięta

Unikają odpowiedzialności. Wyznać swoją miłość to stracić wolność i niezależność. Po tym jak Bliźnięta powiedzą: „Kocham Cię”, będą musieli pozostać wierni jednej osobie. To nie jest łatwe. Bliźnięta boją się wszelkich zobowiązań, dlatego muszą zastanowić się przed tym jak wyznać miłość.

Panna

Panny analizują wszystko co tylko się da. Zawsze przemyślą plusy i minusy. Przedstawiciele spod tego znaku nie ufają uczuciom i wybierają logikę i fakty. Dlatego Panna traktuje frazę „kocham cię” zbyt poważnie i stara się nigdy nie wyznawać miłości.

Strzelec

Przedstawiciele spod tego znaku uważają, że w życiu najpierw trzeba się ustatkować. Potem można tworzyć rodzinę, decydować się na dzieci i wyznawać miłość. Osoby spod znaku Strzelec zawsze pociąga coś, co jest chwilowe. Dlatego wolą przelotne romanse. Jeśli Strzelec naprawdę się zakocha, będzie próbował uciec od tych uczuć.

Koziorożec

To są bardzo racjonalni ludzie. Nie mają w zwyczaju rzucać słów na wiatr. Koziorożec musi dobrze poznać daną osobę, aby wyrobić o niej zdanie. Wtedy osoba urodzona pod tym znakiem pokaże wszystkie swoje wady, zorganizuje mnóstwo prób, a potem zdecyduje, czy powinna się zakochać. Jeśli serce Koziorożca płonie z miłości, nikt się o tym nie dowie. Partner nie powinien spodziewać się czułych słów od Koziorożca.

Główne zdjęcie: google