Właściciele zostawili starszą kotkę o imieniu Tortillę, ponieważ nie byli w stanie dłużej się nią opiekować. Ta kotka ma jedną cechę szczególną - jej język jest ciągle wysunięty.

Kotka o imieniu Tortilla jest wyjątkowa. Ma 13 lat i kilka miesięcy temu jej właściciele niestety porzucili starszą kotkę, ponieważ nie mogli się nią opiekować. Tortilla ma jedną cechę - jej język jest ciągle wysunięty. Życzliwi ludzie znaleźli to piękne zwierzę...

foto: petpop.cc

Została znaleziona i przywieziona do Odd Cat Sanctuary w Massachusetts, Stany Zjednoczone. Pracownicy byli od razu zafascynowani tą kotką, jej życzliwym charakterem, a także uroczym małym językiem, który był ciągle wysunięty. Ustalono, że Tortilla prawdopodobnie ma to od urodzenia.

foto: petpop.cc

Okazało się, że jest bardzo łagodnym, czułym i zabawnym kotem. Pracownicy schroniska natychmiast się w niej zakochali i po upewnieniu się, że nie ma poważnych problemów zdrowotnych, znaleźli dla niej dom. W nowym domu tymczasowym Tortilla szybko się zadomowiła i stała się jeszcze bardziej urocza i aktywna.

foto: petpop.cc

Według wolontariuszy, Tortilla uwielbia obserwować. Zawsze chodzi za wszystkimi dookoła, chcąc być świadoma tego, co robią. Mruczy bardzo często i głośno, udało jej się nawet zaprzyjaźnić z innymi kotami i psem.

foto: petpop.cc

Po kilku miesiącach wolontariusze polubili Tortillę tak bardzo, że postanowili zostawić ją na zawsze. Teraz ta piękność ma kochającą rodzinę i puszystych zwierzaków. Dziękujemy życzliwym ludziom za uratowanie tej kotki!

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

Główne zdjęcie: petpop.cc