Każdy właściciel domu, i nie tylko, marzy zapewne o przytulnym miejscu, gdzie wygodnie byłoby spotkać się całą rodziną, obchodzić święta lub po prostu posiedzieć w ciszy. Takie miejsce istnieje. Werandy i patio są idealne do spędzania wspaniałych chwil, do spotkań z przyjaciółmi lub do picia kawy wczesnym rankiem wsłuchując się w śpiew ptaków. Jednak pogoda bywa zmienna i może nagle zacząć padać lub mocno wiać, albo planujesz imprezę podczas deszczowej pogody, to właśnie wtedy na ratunek może przyjść następujące rozwiązanie. Przeszklona weranda będzie idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu i przyjmowania gości przez cały rok.

Do tego pomoże w przypadku komarów i innych uciążliwych owadów. Możesz cieszyć się świeżym powietrzem i pięknym niebem bez irytującego brzęczenia nad uchem. Również ogromną zaletą takiej werandy jest to, że dodaje ona więcej przestrzeni do Twojego domu. Wybraliśmy kilka propozycji werand, które mogą zainspirować Cię do stworzenia przytulnego zakątka na swojej posesji.

foto: cpykami

foto: cpykami

Kwiaty mogą pomóc uczynić werandę jeszcze bardziej przytulną. Ozdobią i ożywią Twoją werandę.

foto: cpykami

foto: cpykami

Tego typu werandy spodobają się nie tylko znajomym, ale również Twoje zwierzęta domowe z pewnością docenią wygodne miejsce do relaksu. To także świetne miejsce, by ukryć się przed upałem.

foto: cpykami

foto: cpykami

foto: cpykami

foto: cpykami

Te werandy są idealnym miejscem na relaks po ciężkim dniu pracy w ogrodzie lub po prostu na kawę.

foto: cpykami

foto: cpykami

Nawet w zimowy wieczór, pod przytulnym kocem, z kubkiem gorącej kawy lub czekolady, można usiąść i cieszyć się spokojem i pięknem przyrody.

foto: cpykami

foto: cpykami

foto: cpykami

Mając przepiękną i przytulną werandę, taras lub patio na terenie działki, z przyjemnością będziesz przyjeżdżał do domku i wiedział, że jest gdzie spędzić czas w spokoju i naprawdę odpocząć. Twórz i inspiruj się tymi zdjęciami.

Główne zdjęcie: cpykami