Astrolodzy twierdzą, że to Koziorożce, Lwy i Barany są najodważniejszymi znakami zodiaku, ponieważ charakteryzują się takimi cechami charakteru jak zuchwałość i determinacja. Nie ulegają trudnościom i w zasadzie mają niewiele obaw. Nawet wszechmocny Wszechświat nie może wzbudzić w nich łęku, ponieważ niektóre z wymienionych znaków odnoszą się do niego jak czegoś nierealnego.

Co jeszcze musisz wiedzieć o tych znakach zodiaku?

BARAN

Baran niczego się nie boi, nawet siebie, a ich usposobienie jest mieszaniną uporu, samowoli i impulsywności. Baran ma problemy z samooceną w rozumieniu, że często nie docenia siebie. Chęć przywództwa ma we krwi łącznie z nieustraszonym sercem, to właśnie te cechy czynią z niego bardzo odważne i ambitne istoty.

Baran bardzo szybko rozumie ludzi, nie boi się rangi, stanowiska czy majątku. Czy to kreuje dla niego problemy? Zdecydowanie tak. Czy Baran tego żałuje? Oczywiście, że nie, bo walczy o sprawiedliwość i jeśli zostanie przywrócona, nie będzie lamentować nad straconą pracą ani czyimiś ranami.

Co do wyższych mocy, to Baran zachowuje się tutaj bardzo dzielnie. Z jednej strony jest to jeden z najbardziej uczciwych znaków zodiaku, dlatego wyższe moce traktują go przychylnie i rzadko go karzą. Z drugiej strony wśród Baranów jest wielu sceptyków, którzy wierzą tylko w ziemski osąd i ziemskie prawa, więc nawet jeśli otrzymają nagrodę gdzieś z góry, postrzegają to nie jako znak Wszechświata, ale tylko zbieg okoliczności. Baran nie boi się obowiązków.

KOZIOROŻEC

Większość Koziorożców ma bardzo silny charakter. Są w stanie pokonać wszelkie trudności - te ostatnie dobrze je hartują, dlatego ich obawy z biegiem lat stają się coraz mniejsze. Wiara we własną rację dodaje odwagi przedstawicielom tego znaku, zawsze doskonale wiedzą po której stronie stoją, a to dodaje im pewności siebie.

Nie zapominaj o dociekliwym umyśle Koziorożców - rzadko popełniają impulsywne i pochopne działania. Wręcz przeciwnie, Koziorożec najpierw bada grunt, dowiaduje się o słabościach przeciwnika i nie szczędzi czasu na planowanie zwycięskiej strategii. Jak wiecie nieznajomość faktów budzi niepokój, Koziorożec ze wszystkich sił próbuje opierać się na faktach, formułach i obserwacjach.

Koziorożce mają dość napięty związek z wyższymi mocami. Przedstawiciele tego znaku są niepokorni, wydaje im się, że są w stanie zarządzać nie tylko swoim życiem, ale także okolicznościami towarzyszącymi. Z drugiej strony Wszechświat za każdym razem udowadnia Koziorożcom, że również należy się z nim liczyć. Cokolwiek by to było, ale Koziorożce nie boją się kary niebios, mimo że ich życie nie zawsze układa się tak jak by chcieli.

LEW

Lew jest chyba najbardziej ambitnym znakiem zodiaku. Tak naprawdę wierzy, że wszystkie drogi są dla niego otwarte – wystarczy tylko zachcieć. Z reguły, jeśli Lew czegoś chce, to to dostaje, a wszystko dlatego, że nie boi się przeszkód, trudności ani zakrętów losu. On, jak na króla zwierząt przystało jest odważny, ale nie jest to tylko brawura – jest to jego prawdziwa osobowość, która pozwala spojrzeć każdemu niebezpieczeństwu prosto w twarz.

Lwy w ogóle nie boją się ludzi. Nie zapominaj, że większość z nich traktuje ich jak swoich poddanych - nie dopuszcza wolności w wystąpieniach i karze za przewinienia. W każdym otoczeniu przedstawiciele tego znaku wyznaczają granice i niewerbalnie pokazują, co się stanie, jeśli je przekroczysz. Wywiera to silne wrażenie na niektórych ludziach, którzy, nie wiedząc dlaczego, zaczynają odczuwać szacunek do Lwa i czują coś w rodzaju strachu.

Bez względu na to, jak nieustraszony jest Lew, nadal traktuje wyższe moce z należytym szacunkiem. Po pierwsze Lew rozumie, że ich wsparcie będzie kiedyś potrzebne. Po drugie, choć przedstawiciele tej konstelacji nie boją się najpotężniejszych wrogów, wolą uważać Wszechświat za sojusznika, aby uniknąć niepotrzebnych problemów i nie stracić przywilejów, którymi zostali obdarzeni.

Główne zdjęcie: google.com