Jak mówiła Coco Chanel, nigdy nie dostaniesz drugiej szansy, żeby zrobić pierwsze wrażenie, dlatego niezależnie od statusu społecznego, czy jesteś siedemnastolatką, czy masz ponad pięćdziesiąt lat i trójkę dzieci, czy jesteś piękna, czy wysportowana, musisz o siebie dbać. Nie każdy może sobie pozwolić na markowe ubrania z najnowszej kolekcji i jeździć nad morze, ale możemy sobie pozwolić na to, by zawsze dbać o siebie.

1. Głowa, tu nawet nie ma co mówić, włosy są czyste i pięknie wyglądają. Również trzeba chodzić do fryzjera na koloryzację. Po pierwsze, aby nie było widać siwizny, po drugie, aby nadać włosom połysk.

2. Makijaż. Oczywiści robić codziennie makijaż nie zawsze jest łatwo, zwłaszcza gdy trzeba najpierw odprowadzić dzieci do przedszkola, a później do pracy jechać metrem.... Kobiety bez makijażu są bardzo pewne siebie (?).

Ale koniecznie trzeba podkreślić brwi, oczy i usta, czasem ich nie widać!

3. Ręce. Kremu używamy na co dzień. Nie każdy może sobie pozwolić na manicure w salonie, więc nie bądź leniwa i zrób sama. Pilnik do paznokci, obcinacz i to wszystko. Nie zapomnij o bezbarwnym lakierze. Najgorsze co może przydarzyć się Twoim paznokciom to różna długość. Wszystkie są długie, a jeden się złamał. Wygląda to okropnie. Zadbaj o to, żeby była taka sama długość.

4. Ubrania i buty. Czyste, schludne i w dobrym rozmiarze. Żadnych obcasów do spodni sportowych, żadnych botków, żadnych spódnic w panterkę. To są niektóre przykłady, można by o tym mówić bardzo długo.

5. Uśmiech, a raczej to, co się pod nim kryje - zdrowe zęby. Nie jest to tanie, więc należy o nie dbać.

Główne zdjęcie: tayni-mirozdaniya