Według astrologów istnieje pięć znaków zodiaku, które gwarantują kobiecie sukces. Jako silna, zdecydowana i asertywna kobieta zawsze wie, czego chce i jak najlepiej to osiągnąć. Reszta z nas może jej tylko pozazdrościć!

1. Koziorożec.

Znana przedstawicielka płci pięknej: Irina Shayk.

Koziorożec to kobieta wdzięczna, piękna, atrakcyjna, która uwielbia komplementy i czuje się źle, gdy nie jest doceniana.

Dotyczy to nie tylko jej wyglądu. Chodzi o to, że kobieta Koziorożec aspiruje do dość wysokiego stanowiska. Docenia tych, którzy osiągnęli sukces i cieszą się szacunkiem i sama dąży do tego, by znaleźć się wśród takich osób.

To kobieta, która ceni sobie swoją niezależność, ponieważ tylko w tym widzi bezpieczną przyszłość. Zawsze jej się udaje! Osiągnięcie sukcesu jest celem życia Koziorożca i dąży do niego.

2. Baran.

Znana przedstawicielka płci pięknej: Emma Watson.

Baran to kobieta przedsiębiorcza, bardzo aktywna. Zawsze coś mówi, czegoś się domaga, coś komentuje, o coś się kłóci. Nie sposób dostrzec momentu, gdy się zastanawia - cały czas jest w ruchu, w pośpiechu.

Kobiety spod znaku Baran są inteligentne, niezależne. Nie lubią czekać, gdy coś się jej zaproponuje - czy pomoc, czy pracę, czy miłość. Potrafi sama zadbać o siebie.

Nigdy nie skarży się na los kobiet, na zmęczenie i przepracowanie, nigdy nie płacze. Nie ufa nikomu, woli zrobić wszystko sama, wierząc, że zrobi to lepiej i szybciej. Dlatego z entuzjazmem podejmuje się każdego zadania, wierząc jedynie we własne siły i energię.

3. Wodnik.

Znana przedstawicielka płci pięknej: Shakira.

Kobieta spod znaku Wodnik zawsze ciężko pracuje. Z przyjemnością obserwuje się ją podczas pracy. Potrafi zrobić wszystko własnoręcznie, nie toleruje surowej dyscypliny.

Jest bardzo niezależna: robi to, co uważa za stosowne. Ale wszystkie jej działania podlegają zdrowemu rozsądkowi. Widzi cel końcowy, do którego tylko ona zna drogę.

Kobieta urodzona pod znakiem Wodnika, obdarzona niesamowitą cechą - umiejętnością prowadzenia rozmowy na różnych poziomach. Dyskusja jest zawsze dla niej przyjemnością. Nigdy nie próbuje narzucić komuś swojego zdania, a także nie toleruje tego ze strony innych ludzi.

4. Lew.

Znana przedstawicielka płci pięknej: Jennifer Lopez.

Kobieta spod znaku Lew jest królową wśród kobiet. Jest otoczona adoratorami, atrakcyjna: jest zgrabna, pełna wdzięku, piękna, dumna. Absolutnie nie jest wulgarna.

Kobieta spod znaku Lew jest dowcipna, inteligentna, potrafi prowadzić ciekawą rozmowę na każdy temat. Te wszystkie pozytywne cechy obdarzają ją wyjątkową charyzmą, dzięki której osiąga swoje cele.

Kobiety spod tego znaku często zostają celebrytkami i odnajdują się w kreatywnych zawodach. Więcej kobiet spod tego znaku można znaleźć w Hollywood, na wybiegach, w galeriach. Potrafią doskonale zarządzać i planować.

5. Skorpion.

Znana przedstawicielka płci pięknej: Julia Roberts.

Kobieta spod znaku Skorpion ma zazwyczaj silny charakter. Wszystko co robi, robi z determinacją, odwagą, asertywnością i pasją. Jest pełna witalności i zawsze musi ją dobrze wykorzystać.

Bez wahania wyrusza w pełne przygód i niebezpieczeństw podróże, gdzie czekają na nią wszelkie życiowe wyzwania.

To jest bardzo odporna kobieta: ma taką siłę fizyczną i duchową, że wyprowadzenie jej z równowagi jest prawie niemożliwe. Jeśli tak się stanie, szybko dochodzi do siebie i podnosi się.

Główne zdjęcie: sibkray