Astrologowie stworzyli listę znaków zodiaku, które są najbardziej podatne na działanie złego oka i uroki. Przeczytaj artykuł, być może Ty lub Twoi bliscy są wśród nich.

Według astrologów, „ogniste” znaki zodiaku są najmniej podatne na działanie złego oka. Należą do nich: Baran, Lew i Strzelec. Ci ludzie, według ekspertów, są silni psychicznie.

Znaki zodiaku, które należą do żywiołu Ziemi, również mają porządną ochronę. Na osób spod znaku Panna, Byk i Koziorożec jest ciężko rzucić urok. Dla tych osób bardzo ważne jest, aby zawsze być blisko swoich bliskich i utrzymywać z nimi kontakt.

Znaki zodiaku należące do żywiołu Powietrza - Wodnik, Waga i Bliźnięta - bardzo łatwo ulegają różnym magicznym wpływom. To właśnie przedstawicielom tych konstelacji zodiakalnych astrologowie zalecają przeprowadzenie oczyszczania energetycznego, zwłaszcza tych miejsc, w których przebywają. Może to pomóc w ochronie przed urokiem.

Skorpiony, Ryby i Raki są również podatne na działanie złego oka. Skorpiony mają jednak bardzo dobrą intuicję, która często pomaga im wyczuć, kiedy ciemne siły mają na nie wpływ. Ryby i Raki nie mają tak dobrze rozwiniętej intuicji - powinny zaopatrzyć się amuletami i talizmanami.

Główne zdjęcie: 024.by