Maluchy miały zaledwie jeden dzień! Były zmarznięte i ledwie popiskiwały…

Rumuńska organizacja Barking Mad Dog Rescue otrzymała niedawno telefon od anonimowej osoby. Mężczyzna powiedział, że znalazł zniszczone pudełko po butach znajdujące się na polu za miastem, a w nim sześć nowo narodzonych szczeniaków! Mężczyzna poprosił, by jak najszybciej po nie przyjechali, ponieważ maluchy mogą nie przeżyć...

foto: misstits.co

Wolontariusze natychmiast udali się w wyznaczone miejsce i rzeczywiście znaleźli pudełko, w którym były małe psiaki. Maluchy miały zaledwie jeden dzień! Były zmarznięte i ledwie popiskiwały…

foto: misstits.co

Ratownicy przywieźli szczeniaki do swojego ośrodka i przekazali je pod opiekę jednej z pracownic, Hilary Anderson. Jej zadaniem było karmienie szczeniąt co dwie godziny, zapewnienie im ciepła i zadbanie o to, by przeżyły i wyzdrowiały!

foto: misstits.co

Jednak bardzo szybko dziewczyna wymyśliła lepszy plan dla szczeniaków :) Samotna matka Hilary przypomniała sobie, że kilka dni temu do schroniska przywieziono sunię, która niedawno urodziła. Wciąż produkowała mleko, ale w pobliżu nie było żadnych maluchów! Biedactwo zostało znalezione błąkające się po ulicach z jedzeniem w pysku, skomląc i zaglądając we wszystkie kąty. Oczywiste było, że szuka swoich szczeniaków (być może miały kilka tygodni) i bardzo chce je nakarmić.

Wolontariusze próbowali odnaleźć zaginione szczeniaki, ale poszukiwania nie przyniosły żadnych rezultatów. Ktoś celowo rozdzielił matkę i dzieci... Sunia była smutna i prawie nic nie jadła. To do niej Hilary przyniosła szczeniaki, które zostały znalezione na polu!

foto: misstits.co

Gdy tylko sunia zobaczyła, kto jest w pudełku, natychmiast popędziła do szczeniaków i zaczęła je wylizywać. Maluchy z kolei natychmiast zaczęły jeść! Tak więc dwie niepełne rodziny połączyły się w jedną, szczęśliwą rodzinę.

foto: misstits.co

Teraz, dopóki maluchy dorastają, nie mają się czego obawiać - są pod ochroną ukochanej matki! Po tym jak nauczy szczeniaków różnym psim sztuczkom, można będzie znaleźć im dom i kochających właścicieli.

Wszystkiego dobrego, słodziaki! Życzymy mnóstwa szczęścia...

Główne zdjęcie: misstits.co