Luty przyniesie korzystne trendy, z których wiele rozpocznie się już pod koniec stycznia.

Astrolog Virginia Orlova powiedziała, czego się spodziewać w lutym 2023 roku.

Jeśli chodzi o ograniczenia w przemieszczaniu się, wszystko to będzie aktywnie spadać. Pojawi się również alternatywa dla tych sieci społecznościowych i aplikacji, które z różnych powodów opuściły rynek.

Na początku lutego (od 2 do 8) można spodziewać się różnych awarii w sieciach społecznościowych i Internecie, będzie to związane z procesami globalnymi.

Ponadto na początku lutego aktywni są oszuści, dlatego należy zachować ostrożność: nie wchodzić w podejrzane linki, nie podawać kodów z SMS-ów, nie grać o pieniądze.

Luty wyznaczy znakomity trend dla lekarzy, zwłaszcza kosmetologów i homeopatów. Ludzie zaczną interesować się pięknem i odmładzaniem, wielu będzie zainteresowanych oczyszczaniem organizmu. Lekarze mogą otrzymywać dodatkowe płatności od państwa.

Należy spodziewać się także zmian w ustawodawstwie dotyczącym rodzin wielodzietnych. Prawdopodobne jest zaostrzenie kontroli nad świadczeniami socjalnymi, ale to będzie tylko na rękę ludziom.

Ponadto w ludziach obudzi się chęć pomagania sobie nawzajem, pojawi się empatia do innych i człowieczeństwa. Wszystkie te trendy odegrają pozytywną rolę w czynieniu ludzi milszymi i pomaganiu słabszym.

Jeśli chodzi o choroby sezonowe, trend utrzyma się niestety na tym samym poziomie i dopiero w połowie marca nastąpi spadek.

Nie spodziewaj się drastycznych skoków kursów walut. Gwałtowny wzrost, a potem spadek dolara i euro spodziewany jest do 7 lutego, potem wszystko wróci do normy.

Luty sprzyja uruchamianiu nowych projektów, szczególnie dla Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Ci, którzy zajmują się logistyką i handlem, dostaną wreszcie swoje premie. Zakłócenia w dostawach ustaną, pojawią się alternatywne opcje.

Generalnie luty otwiera pozytywną falę, która zaowocuje jeszcze przed latem. Miesiąc ten jest szczególnie szczęśliwy dla Barana, Bliźniąt, Wagi, Strzelca i Wodnika, ale Lew, Byk i Skorpion powinni uważać. Inne znaki zodiaku przeżyją to tak, jak same się postarają.

Główne zdjęcie: google.com