To zabawne wideo, w którym 100-kilogramowa foka postanowiła przytulić się do fotografa, jest naprawdę wyjątkowe. Zapewniamy, że ​​nawet zwierzęta wiedzą o korzyściach płynących z przytulania.

Kilku fotografów zwierząt z Georgii Południowej przybyło na wyspę Gold Harbor. Tutaj mieszka kolonia pingwinów królewskich, którą mieli oglądać Jess Taunton i Chris Bray.

W momencie, gdy kobieta położyła się na skalistym brzegu, aby złapać dobry kąt, podkradła się do niej grupa małych fok. Najbardziej ciekawskie i najwyraźniej odważne postanowiły przyjrzeć się bliżej człowiekowi.

Source: youtube.com

Młody dokładnie przeglądną się Jess, a następnie całkowicie przykucnął obok niej, wygodnie kładąc swoją masywną głowę na jej grzbiecie. Towarzysze „dziecka” nie mogły nie dołączyć do tej malowniczej grupy.

Z zewnątrz wyglądało to tak uroczo, że Chris nie spieszył się z pomocą żonie, tylko utrwalił zachowanie młodych zwierząt na filmie. Jednak sądząc po reakcji kobiety, uściski ze fokami były wprawdzie niezwykłe, ale nadal przyjemne.

Główne zdjęcie: lemurov.net