Rok 2023 na pewno nie będzie łatwy. Gwiazdy i planety będą stale zmieniać swoje pozycje, ale astrologowie zrozumieli, jak każdy znak zodiaku może uniknąć problemów. Aby to zrobić, należy zastosować się do kilku podstawowych rad.

Wykorzystaj wszystkie swoje główne cnoty w 2023 roku. Pamiętaj, że w takich okresach należy pokazywać światu tylko to, co w Tobie najlepsze, aby nie sprowadzać na siebie kłopotów i problemów.

Baran

Aby Baran w 2023 roku mógł osiągać cele i pokonywać problemy, warto przesunąć granicy możliwości w obawie przed lenistwem i strachem. Ważne jest, aby udowodnić sobie, że nie ma żadnych ograniczeń. Od pierwszych dni stycznia trzeba stawiać sobie nowe cele, wspinać się na nowe wyżyny i nie bać się zmian. Tylko w ten sposób w 2023 roku Baran będzie mógł znaleźć szczęście, zdobyć pieniądze i miłość.

Byk

W 2023 roku Byk powinien uważać na apatię i brak wiary w siebie. Optymizm i hart ducha pomogą osobom spod tego znaku bardzo szybko dostosować się do każdej sytuacji. Nadal trzeba wszystko robić bez pośpiechu - ostrożnie i spokojnie. Rób rzeczy w trybie „powoli, ale dokładnie”. To będzie najprostsza droga do osiągnięcia celów i rozwiązania wszystkich nadchodzących problemów.

Bliźnięta

Bliźnięta powinni po prostu uwierzyć, że mogą zrobić wszystko. To będzie połowa drogi do osiągnięcia ich celów. W sprawach miłosnych astrologowie radzą przedstawicielom spod tego znaku, aby byli mniej zazdrośni o swoją drugą połówkę i starali się dominować w związku. W biznesie i pracy należy jak najrzadziej oszukiwać ludzi. Może to mieć niezwykle negatywny wpływ na karmę.

Rak

Rok 2023 rozpocznie się dla Raka niesamowicie dobrze, jednak ta sielanka może zostać zrujnowana przez pośpiech. Wszystkie decyzje w tych dwunastu miesiącach powinny być podejmowane ostrożnie, rozważnie i mądrze. Aby uniknąć kłopotów, można poprosić o pomoc bliskich, ale warto być ostrożnym wobec niechcianych rad od nieznanych osób. Astrologowie radzą też, by nie przemęczać się.

Lew

Lew musi unikać pesymizmu w każdy możliwy sposób. Jak mówi przysłowie, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, więc na każdą problematyczną sytuację należy spojrzeć z co najmniej dwóch perspektyw. Również w 2023 roku Lew, według astrologów, powinien unikać długich okresów samotności. Szczęście będzie tam, gdzie będzie komunikacja z ludźmi.

Panna

Astrologowie radzą osobom spod znaku Panna w 2023 roku uważać na to, co mówią. Będzie to miało ogromną moc, zwłaszcza jeśli powiesz coś nieprzyjemnego. Nawet jeśli ktoś zrobi Pannie coś niemiłego, najlepiej nie odwzajemniać się tym samym. Najgorszym wrogiem Panny jest mściwość, zawziętość i zniechęcenie. Wszystko to może spowodować rozpoczęcie złej passy, trwającej kilka miesięcy.

Waga

Najlepszym i uniwersalnym lekarstwem na wszystkie problemy dla osób spod znaku Waga jest pełne szacunku podejście do otaczających ich osób. W 2023 roku lepiej wystrzegać się impulsywności i chamstwa wobec przyjaciół, kolegów, bliskich i drugiej połówki. Również w biznesie i w pracy należy być niezwykle ostrożnym. Pochopne podejmowanie decyzji może doprowadzić do powstania dodatkowych problemów.

Skorpion

W komunikacji z ludźmi w 2023 roku Skorpiony powinny uważać na uprzedzenia. Astrologowie radzą też, by w miarę możliwości nie przemęczać się. Nie należy zapominać o odpoczynku, gdyż zmęczenie przyniesie więcej zmartwień niż korzyści. Może pozbawić osób spod znaku Skorpion szczęścia.

Strzelec

Strzelce w 2023 roku muszą za wszelką cenę unikać lenistwa. Będzie to rok, w którym może się wydawać, że nie ma sensu zajmować się pracą i coś robić, ale tak nie jest. W rzeczywistości osoby spod znaku Strzelec będą mogły wyjść poza własną strefę komfortu i odnieść sukces, ale będą musiały uzbroić się w cierpliwość, aby zauważyć pierwsze efekty wykonanej pracy.

Koziorożec

Porywczość to główny wróg Koziorożców w 2023 roku. Jeśli chcą osiągnąć sukces w swoim życiu, powinni zwrócić się o pomoc do własnej cierpliwości i wytrwałości. Astrologowie radzą też, by jak najmniej narażać się na stres, zwłaszcza jeśli cele są nieprecyzyjne, a środki do ich osiągnięcia pozostawiają wiele do życzenia.

Wodnik

Wodniki nie mogą dopuścić do tego, aby stracić czujność. W 2023 roku pojawi się wiele nieprzyjemnych i niebezpiecznych osób chcących ich wykorzystać. Każdy krok w miłości i biznesie musi być przemyślany. Nie można też polegać na szczęściu czy intuicji. Każda decyzja musi być podjęta na podstawie średniej arytmetycznej sumy osobistych doświadczeń i przeczuć.

Ryby

Ryby w 2023 roku w żadnym wypadku nie powinny zdobywać nowych wrogów. Jeśli ci ludzie mają spotkać kogoś, kto będzie okazywał negatywne emocje wobec nich, lepiej po prostu zapomnieć o tym jako o przykrym śnie. Zemsta i natychmiastowy odwet tylko jeszcze bardziej rozzłości taką osobę. Zaburzy to harmonię i pozbawi osób spod znaku Ryby szczęścia na długi czas.

Główne zdjęcie: esotericblog