Jak mówiła moja ciotka - nie pozwól, by ludzie wyrządzili Ci krzywdę. Wokół nie ma zbyt wielu głupców. Mądrzy wiedzą, co jest grane i nie ma sensu oglądać się na głupich.

Nie denerwuj się, jeśli ktoś traktuje Cię niesprawiedliwie, atakuje, próbuje wyrządzić Ci krzywdę... To powód do radości. Oto dlaczego...

Jeśli jesteś atakowany, ktoś źle Cię traktuje, to znaczy, że robisz w życiu coś dobrego. Dlatego to może nie podobać się innym ludziom. Szukają słabych ludzi i działają za ich pośrednictwem. Należy się cieszyć. Jesteś na dobrej drodze.

Niektórzy ludzi mówią, że jeśli ktoś plotkuje na twój temat, oczernia, to znaczy, że takie osoby zabierają to co złe. Należy się cieszyć z tego powodu, gdyż nieświadomie pomagają.

Kiedy człowiek kategorycznie czemuś zaprzecza, potępia kogoś za coś lub próbuje wmówić, jaki jest dobry - życie sprawia, że taki człowiek doświadcza tego samego, czemu kategorycznie zaprzeczał lub co potępiał. Jeśli więc jesteś cały czas krytykowany, ciesz się. Wkrótce zobaczysz tę osobę - krytyka i sędziego - w dokładnie takiej samej sytuacji, tylko on będzie sobie radził znacznie gorzej. Tak właśnie to działa. Ci, którzy wszystko wiedzą, zawsze wzbudzają chęć sprawdzenia ich. Jak dotąd żaden z nich nie zdał egzaminu z wynikiem pozytywnym.

Jeśli ataki na ciebie nie ustają i nie możesz się bronić, ciesz się. To ci dobrze zrobi. Jak powiedziała moja ciotka - nie przeszkadzaj ludziom w robieniu z siebie głupków. Wokół nie ma zbyt wielu durniów. Mądrzy się zorientują, a na głupich nie ma co zwracać uwagę.

Istnieje następująca zasada. Jeśli gdzieś coś stracimy, to gdzieś coś zyskamy. Jeśli coś zgubiłeś, coś zostanie ci dane. Jeśli jesteś skrzywdzony i zraniony, ciesz się. Zostaniesz nagrodzony. Im więcej nieprzyjemnych rzeczy, tym cenniejsze będą prezenty.

We wszystkim, co się dzieje, zawsze jest jakiś sens. Zawsze jest to albo lekcja, albo próba. Im lepiej sobie z tym poradzisz, tym lepiej będzie wyglądało Twoje życie. Świadomość i zrozumienie zawsze będzie dla Ciebie korzystne. Więc ciesz się.

Jeśli ludzie mówią o tobie cały czas i nie mogą zostawić cię w spokoju, ciesz się. Jesteś w pewnym sensie idolem. Tobie zostało poświęcone życie. Zrezygnowali ze swoich radości, poświęcili swój osobisty czas. Myślą o Tobie. To jest niesamowite.

Życie jest bardzo logiczne, racjonalne i mądre. Nawet jeśli teraz nie widzisz i nie rozumiesz pewnych rzeczy, dlaczego dzieją się w ten czy inny sposób, to jest w porządku. Jeśli jesteś traktowany niesprawiedliwie, oczerniany, krzywdzony, po prostu odpocznij i zaufaj życiu. Pewnego dnia wszystko znajdzie się na swoim miejscu.

Jeśli ktoś jest na ciebie zły, oczernia, nie czuj się z tym źle. Czy znasz uczucie zgagi? Albo kiedy zjadłeś coś naprawdę kwaśnego? To boli w środku, prawda? Tak mniej więcej czują się inni ludzi, którzy Cię oczerniają. Więc niezależnie od tego, jak bardzo cię skrzywdzą, wyrządzają sobie większą krzywdę. Bądź miłosierny. Pamiętaj, że oni są w gorszej sytuacji niż ty.

Wszystko, co pochodzi od nas, wraca do nas. W takiej czy innej postaci. Długi mają tendencję do gromadzenia odsetek. I nie ma czegoś takiego, jak: zostałem skrzywdzony, więc teraz nie mam żadnych ograniczeń co do robienia złych rzeczy. Nie. To nie działa w ten sposób. Wszystko zawsze wraca. Wszystkie życzenia, przekleństwa, czyny, słowa. Wszystko. Więc jeśli ktoś Cię uraził, nie reaguj.

Ktoś powiedział: „To, jak ludzie cię traktują, to ich karma. Natomiast to, jak na to zareagujesz, to już Twoja”. Nie należy więc gromadzić odsetek od kredytu. Pozwól, aby ci ludzie spłacili twoje długi.

Główne zdjęcie: podumay.info