Goldie Hawn to pełna energii blondynka i amerykańska aktorka. Sławę zdobyła już na początku swojej kariery filmowej. Za rolę w filmie „Kwiat kaktusa”, w którym zagrała w wieku 24 lat, Goldie otrzymała Oscara. Urocza „głupiutka” blondynka Toni Simmons urzekła widzów w 1969 roku. Rola nie była pierwszoplanowa, ale drugoplanowa, jednak to niewiele zmieniało.

Zawodowo Hawn rozwijała się z roku na rok, ale w życiu osobistym nie wszystko jej się układało, dopóki nie przestała szukać szczęścia.

Minęło prawie 40 lat, odkąd jest szczęśliwa z Kurtem Russellem. Uwielbiam tę dwójkę! W kultowej komedii „Dama za burtą” zagrali zakochaną parę i niewiele osób już wtedy wątpiło w ich uczucia.

Czy chcesz mieć udany związek? Zapomnij o ślubie.

Tak można by opisać szczęśliwy związek Goldie Hawn i Kurta Russella.

Razem wychowali syna i córkę Goldie - Olivera i Kate oraz syna Kurta - Bostona. Para doczekała się syna, Wyatta.

Oliver i Kate zostali aktorami, mają po czterdziestce i trójkę dzieci. Wyatt jest trzydziestolatkiem, aktorem, jest żonaty i w marcu tego roku został ojcem. Jednak dziadkowie nadal nie zawarli związku małżeńskiego. Ponieważ wierzą, że zawarta przed trzydziestu dziewięciu laty umowa, by nigdy nie zawierać oficjalnego małżeństwa i nie ubiegać się o pieniędzy partnera, przynosi im szczęście.

Goldie i Kurt, którzy dziś mają gwiazdy na Hollywood Walk of Fame, zanim się poznali, doświadczyli wielu problemów w życiu osobistym. Jednak trudno w to uwierzyć.

foto: tayni-mirozdaniya

Nie taka jak wszystkie

Uważa się, że ładna blondynka, która sprawia wrażenie naiwnej, w rzeczywistości umiejętnie „oszukuje” mężczyzn. Kiedy w związku nie układa się najlepiej, nierzadko zdarza się, że mąż zostaje bez pieniędzy z powodu rozwodu.

Goldie Hawn była zupełnie inna. Po debiucie w kabaretach zyskała reputację naiwnej blondynki. Twórcy programu potrzebowali ładnej dziewczyny z poczuciem humoru i znaleźli właśnie Goldie, profesjonalną tancerkę.

foto: tayni-mirozdaniya

Będąc już znaną aktorką, wyszła za mąż za Gusa Trikonisa. Zarabiał dziesięć razy mniej niż Goldie. Podczas rozwodu wszystko zostało podzielone po równo, a Gus wzbogacił się o 75 tysięcy dolarów.

Jej drugi mąż, piosenkarz Bill Hudson, był dla aktorki jeszcze większym rozczarowaniem. Podczas rozwodu przywłaszczył sobie dom w Malibu, pozostawiając Goldie i dwójkę ich dzieci, Olivera i Kate, bez dachu nad głową.

foto: tayni-mirozdaniya

W końcu Goldie dojrzała pod każdym względem. Jednak w najbardziej poważnych filmach Goldie pozostała dowcipną osobą.

W życiu Goldie pojawił się Kurt

Rok przed swoim pierwszym małżeństwem w 1968 roku Goldie zagrała z 16-letnim Kurtem Russellem w filmie o długim tytule. 22-letnia aktorka na planie nawet nie zwróciła uwagi na młodego mężczyznę, tak jak on na nią.

Uczucie pojawiło się na planie filmu „Szybka zmiana” dopiero 15 lat później. W tym czasie Kurt był w separacji z żoną i wychowywał syna Bostona. Hawn zabierała na plan swoje dzieci i była bardzo zaskoczona tym, w jaki sposób Russell z nimi rozmawiał.

foto: tayni-mirozdaniya

Dwa tygodnie po tym jak się poznali, poszli do klubu, przegadali większość nocy i wybrali się na przejażdżkę. A potem... zdali sobie sprawę, że nie chcą się rozstać.

Aktorka zdała sobie sprawę, że jest w nim zakochana. Przez długi czas nie pojawiali się razem publicznie. Dzieci Goldie zaprzyjaźniły się z Russellem i uważają go za swojego ojca, podobnie jak Boston traktuje Goldie swoją matką.

foto: tayni-mirozdaniya

Podczas kręcenia filmu „Dama za burtą”, Kurt i Goldie byli razem od czterech lat. Reżyser komedii, Garry Marshall, zaprosił parę do zagrania w filmie i Hollywood w końcu dowiedział się o ich związku. W filmie aktorka częściowo zagrała samą siebie. Przecież miliarderka Joanna, gdy straciła pamięć, znalazła się w sytuacji wielodzietnej matki i doświadczyła prawdziwego uczucia.

Obecnie

Po 39 latach Goldie i Kurt nadal są razem. Kurt ma 70 lat, a Goldie 76. Aktorka jest pewna, że gdyby byli małżeństwem, już dawno by się rozstali. Chociaż wydaje mi się, że jest trochę nieszczera. Po prostu znaleźli prawdziwe szczęście.

foto: tayni-mirozdaniya

foto: tayni-mirozdaniya

foto: tayni-mirozdaniya

Kurt do dziś tak samo patrzy na swoją ukochaną. Są otoczeni swoimi dziećmi i wnukami. Hawn kiedyś wyznała:

Jestem niesamowicie szczęśliwa, kiedy budzę się i widzę go obok”.

Goldie wygląda dobrze, dużo tańczy i uśmiecha się. Prowadzi Instagram, kocha życie i cieszy się z małych rzeczy. Aktorzy nadal grają w filmach.

Główne zdjęcie: tayni-mirozdaniya